Dodaj do ulubionych

Autostopem...

IP: *.lodz.dialog.net.pl 11.06.04, 12:17
Chcialbym sie dostac z Lodzi do Ustki autostopem... jak oceniacie moje szanse
dojechania? ile mi to moze zajac? opiszcie swoje podroze stopem... gdzie
najdalej dojechaliscie w taki sposob?
Obserwuj wątek
    • kalasa Re: Autostopem... 14.06.04, 14:58
      myśle że spokojnie dojedziesz jak rano wyruszysz powiedzmy o 7:30 moze 8 i na
      20 na bank bedziesz na miejscu. moja kumpela zwiedziła autostopem całą Polsk
      wiec powinno być dobrze
    • malwisienia Re: Autostopem... 20.06.04, 22:18
      W Polsce jest ze stopem tak sobie. Polecam Europe. Zjezdzilam: Niemcy, Francje
      Holandie, Norwegie, Finlndie, Szwecje, Luxemburg, Belgie, Francje, Andore,
      Austrie, Szwajcarie, Anglie. Ale na poczatek mozna owszem troche wprawy zlapac
      w Polsce.
      Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka