Gość: autostopowicz IP: *.lodz.dialog.net.pl 11.06.04, 12:17 Chcialbym sie dostac z Lodzi do Ustki autostopem... jak oceniacie moje szanse dojechania? ile mi to moze zajac? opiszcie swoje podroze stopem... gdzie najdalej dojechaliscie w taki sposob? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalasa Re: Autostopem... 14.06.04, 14:58 myśle że spokojnie dojedziesz jak rano wyruszysz powiedzmy o 7:30 moze 8 i na 20 na bank bedziesz na miejscu. moja kumpela zwiedziła autostopem całą Polsk wiec powinno być dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
malwisienia Re: Autostopem... 20.06.04, 22:18 W Polsce jest ze stopem tak sobie. Polecam Europe. Zjezdzilam: Niemcy, Francje Holandie, Norwegie, Finlndie, Szwecje, Luxemburg, Belgie, Francje, Andore, Austrie, Szwajcarie, Anglie. Ale na poczatek mozna owszem troche wprawy zlapac w Polsce. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś