Dodaj do ulubionych

Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.10.04, 12:44
Czy ktoś tam spał? Jaki jest ich standard i przede wszystkim, czy są one
ciche, tzn. czy za bardzo nie przeszkadza hałas uliczny?

Pozdr
Lucar
Obserwuj wątek
    • Gość: Syrena Re: Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy IP: 195.116.92.* 10.10.04, 18:25
      Nigdy w nich nie nocowalam, bo nie mialam takiej potrzeby. Hotele te (wszystkie
      trzy) sa zaadoptowane ze zwyklych 10-pietrowych budynkow mieszkalnych i w
      zwiazku z tym mam wrazenie, ze pokoje tam wynajmowane stanowia osobne
      mieszkanka. Stoja w dosc ruchliwym miejscu, ale wydaje mi sie, ze wszystkie
      okna sa plastikowe i ewentualny halas mozna zniwelowac. Nie jezdza tam tramwaje.
      Pozdrawiam
      Syrena
      • Gość: MICHAL Re: Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy IP: *.skane.se 11.10.04, 05:29
        Prosze o podanie adresu i tel.Hotelu.
    • Gość: gość hotelowy :) Re: Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy IP: *.bibgl.polsl.gliwice.pl 11.10.04, 11:54
      Spałam w Atosie w kwietniu 2003 roku. Pokój był czysty, z łazienką, bez TV i
      telefonu., cena przystępna :)
      Hałas z zewnątrz nie przeszkadzał - gorzej było z hałasem wewnątrz :((
      Jakaś grupa młodziezowa wykorzystywała do późnych godzin nocnych bardzo
      akustyczną klatkę schodową jako salonik towarzyski.
      ul. Mangalia 1, tel (0-22) 841-43-95 atos@felix.com.pl

      • Gość: Lucar Re: Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.10.04, 21:25
        > Spałam w Atosie w kwietniu 2003 roku. Pokój był czysty, z łazienką, bez TV i
        > telefonu., cena przystępna :)
        > Hałas z zewnątrz nie przeszkadzał - gorzej było z hałasem wewnątrz :((
        > Jakaś grupa młodziezowa wykorzystywała do późnych godzin nocnych bardzo
        > akustyczną klatkę schodową jako salonik towarzyski.

        No właśnie, tego się też obawiałem. Ale niestety tak to już jest z tanimi
        hotelami. Choć nie wiem, czy ok. 100 zł za pokój jednoosobowy to tanio, ale
        cóż, stolica się ceni :-)
        • dagbe Re: Hotele Atos, Portos i Aramis w stolicy 12.10.04, 10:57
          Spróbuj rezerwować przez www.hotele.pl. Będzie ciut taniej.

          Pozdrawiam,
          Dagmara

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka