Gość: ewka
IP: *.chello.pl
31.08.05, 22:11
Czytam wpisy na forum turystyka od dawna. I coraz bardziej drażni mnie to co
tu widdzę, zwłaszcza, że ten zwyczaj jest coraz częstszy.
Nie wiem, czy to efekt nieuctwa, czy snobizmu, ale używanie obcych nazw
miejsc, które są spolszczone doprowadza mnie do szału.
Przykłady? Bardzo proszę... " jak wejść na Vesuvio, z jakim biurem na
Madeira, co zobaczyć w Firenze, itp.