02.04.06, 12:20
witam !!!!!!!!!!!!!!! szukam kogos na wspolna podroz do indii bez ograniczenia
czasowego ... raczej nisko bodzetowa ja planuje wyjazd na poczatku 2007
r.powrot za rok moze dwa... takze jest czas na poznanie sie troche , ulozenie
planow podrozy itp. najlepiej kogos z malopolski , ale niekoniecznie ja
mieszkam w krakowie fajnie bylo by sie spotkac gdzies blisko i pogadac ,do tej
pory szukalem w miedzy znajomymi ale dalem sobie juz spoko - to jest nie
realne!!! dla wszystkich wyjazd na wakacje do EGIPTU to jest juz szczyt
mazen...wiec jak mowie o moich planach to sie stukaja tylko w glowe i mowia ze
to waryjactwo.. A dla mnie to mazenie ktore mam zamiar zrealizowzc juz
niedlugo. jak ktos ma podobne plany to prosze o kontakt(waradero1@yahoo.pl) :D
Obserwuj wątek
    • Gość: padekar Re: azja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 10:19
      do swojego niskiego budzetu musisz wlaczyc koszty opuszczania terytorium indii
      co 6 miesiecy, bo to max. wizy turystycznej:)))
    • Gość: jeff Re: azja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.06, 01:25
      Zgadza sie,znalezienie zapalenca na tego typu wyprawe i to w gronie znajomych
      to czysty cud.Ale tak naprawde po ki diabla Ci on czy ona.Tam mieszka miliard
      ludzi,jest z czego wybierac.Pojezdzilem tam,miesiac co prawda a nie rok,
      calkowicie bez towarzystwa i stwierdzam ze bylo swietnie - zupelnie inny odbior
      kraju,0 problemow z koordynacja planow,poczucie prawdziwej wolnosci....
      • energajzerka Re: azja 04.04.06, 11:46
        ja palnuje wyjazd w 2007 roku ale na max 2 miesiace.
        ciekawa jestem twojej relacji z podrozy.pozdr, e-rka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka