Gość: Jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 12:57 To mój nowy cel w życiu. Pewnie uda mi się dopiero za rok. Do tego czasu chciałbym uzbierać jednak nieco opinii na temat samego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek Re: Senegal IP: *.t / *.t-mobile.sk 15.05.06, 13:30 wiem ze info z drugiej reki nie jest dobre, ale mam kolege ktory jedzi z pracy po afryce, senegal jest jednym z gorszych krajow do odwiedzenia ... on poleca Tanzanie i Zanzibar, no ale to Twoja decyzja :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nygus.info Re: Senegal IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 16:27 ja rowniez uwazam ze to glupi pomysl, zwlaszcza jako cel zycia czy cos tam. szybko po przyjezdzie tubylcy ci wybija z glowy milosc, dajac do zrozumienia, ze jak juz tu przyjechales, to po to zby ich sponsorowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwi3 Re: Senegal IP: 195.116.183.* 03.06.06, 21:30 byłam widziałam zobaczyłam .... wrażenia są miły ciekawy i pełny wrażeń urlop niezapomniana zima 2006 Polecam .. jak chcesz to pytaj Odpowiedz Link Zgłoś