IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 12:57
To mój nowy cel w życiu. Pewnie uda mi się dopiero za rok. Do tego czasu
chciałbym uzbierać jednak nieco opinii na temat samego kraju.
Obserwuj wątek
    • Gość: tomek Re: Senegal IP: *.t / *.t-mobile.sk 15.05.06, 13:30
      wiem ze info z drugiej reki nie jest dobre, ale mam kolege ktory jedzi z pracy
      po afryce, senegal jest jednym z gorszych krajow do odwiedzenia ... on poleca
      Tanzanie i Zanzibar, no ale to Twoja decyzja :-)
    • Gość: nygus.info Re: Senegal IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 16:27
      ja rowniez uwazam ze to glupi pomysl, zwlaszcza jako cel zycia czy cos tam.
      szybko po przyjezdzie tubylcy ci wybija z glowy milosc, dajac do zrozumienia,
      ze jak juz tu przyjechales, to po to zby ich sponsorowac
    • Gość: kiwi3 Re: Senegal IP: 195.116.183.* 03.06.06, 21:30
      byłam widziałam zobaczyłam ....
      wrażenia są miły ciekawy i pełny wrażeń urlop
      niezapomniana zima 2006
      Polecam .. jak chcesz to pytaj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka