Gość: Pablo IP: 193.0.117.* 26.10.01, 20:46 Szukam osob, ktore byly w Australii w ramach programu typu WORK and STUDY, i ktore moglyby mi cos poradzic... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj