IP: 193.0.117.* 26.10.01, 20:46
Szukam osob, ktore byly w Australii w ramach programu typu WORK and STUDY, i
ktore moglyby mi cos poradzic...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka