01.06.10, 22:41
Podobno w Sandomierzu podczas powodzi utonęła w swoim mieszkaniu kobieta na wózku inwalidzkim.
Jeżeli to prawda to oznacza to, że w Sandomierzu nie ma już społeczeństwa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka