gagat100
04.01.05, 17:12
Jestem na forum od prawie roku i jeszcze nikt mnie AZ tak nie potraktowal,
nawet pewna trzydziestka tzw forumowy trol (jesli pamietacie).
Czy juz nie moge słuzyc pomoca i rada ?? pewnie ze podaje linki jesli pytanie
sie powtorzyło bo umiem kozystac z komputera i wyszukac w wyszukiwarce, nie
mam ich w pamieci komputera, jeszcze nie oszalałam!!! ale jesli WAM to
przeszkadza to moge nie odpisywac, kto inny to zrobi!!!
Został napisany post "czy gagat100 ma ciaze urojona" on mnie tak
zbulwersował, kiedys napisalam post na CZERWIEC 2005 to co nie moge odpisywac
na takich forach bo nie jestem w ciazy ??? nie moge sluzyc pomoca ???
pozostały mi tylko fora "nieplodnosc" i "dla starajacych"- tak ????
Moze i jestem zdesperowana ale jak czytam takie posta !!!!!!!!!
Myslałam ze słuzymy sobie pomoca i rada ze TE fora słuza własnie do tego
A NIE DO OBRAZANIA I DOŁOWANIA bo mysle ze tego mamy dosc poza komputerem.
Kim jestem ??
kobieta która straciła swoja kruszynke w 11 tc i która pragnie znów byc w
ciazy, czuc jak rozwija sie we mnie owoc miłosci i wiary ze tym razem bedzie
lepiej !!!!!!
Pozdrawiam.