Dodaj do ulubionych

Laptop a facet

23.02.05, 14:15
Właśnie w radiu "1" powiedziano, że amerykańscy uczeni stwierdzili, że mężczyźni pracujący wiele godzin dziennie na laptopach na kolanach są bardzo mocno narażeni na niepłodność z powodu nagrzewania narządów płciowych.
Poza tym niedobrze jest, gdy facet nosi komórkę np. w kieszeni z tyłu spodni.
Obserwuj wątek
    • suslak Re: Laptop a facet 23.02.05, 14:30
      To w zasadzie nie nowa wiadomość, ale ważne, żeby sobie przypominać. Panowie po
      to mają jajeczka w woreczku na zewnętrz, żeby miały temperaturę niższą niż
      wewnątrz ciała. Tak jak szkodzi im noszenie "ciepłych gaci", zaciasnych spodni,
      tak również wszystko inne co uciska i przegrzewa. A pole magnetyczne wytwarzane
      przez komórki to trochę co innego, ale pewnie nie należy pchać ważnych części
      ciała do mikrofalówki i okładać ich komórkami :o)
      • fiamma75 Re: Laptop a facet 23.02.05, 14:41
        Mówiono też, że podejrzewa się, że byt długie noszenie pampersów przez chłopców może w przyszłości niekorzystnie wpłynąć na ich płodność. Zdaje się, że są prowadzone badania w tym kierunku i ta teza się potwierdza.
        Co do tych laptopw i komórek, to podobno wyniki są przygnębiające.
        • sabi35 Notebook ;-))) 23.02.05, 14:53
          Ja pracuję prawie z samymi facetami, którzy używają notebooków, ale żaden nie
          trzyma go na kolanach podczas pracy wink)), mamy również monitory, komórki,
          serwery i bezprzewodową sieć, a i tak większość ma dzieci. Pewnie, że ma to
          negatywny wpływ, ale także ogrzewanie siedzenia w samochodzie i mnóstwo innych
          rzeczy: niezdrowy tryb życia i stres, złe odżywianie. A czy wiecie że dawniej
          ludzie częściej się kochali niż teraz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka