fiamma75
23.02.05, 14:15
Właśnie w radiu "1" powiedziano, że amerykańscy uczeni stwierdzili, że mężczyźni pracujący wiele godzin dziennie na laptopach na kolanach są bardzo mocno narażeni na niepłodność z powodu nagrzewania narządów płciowych.
Poza tym niedobrze jest, gdy facet nosi komórkę np. w kieszeni z tyłu spodni.