10.05.06, 13:07
Witam;]

Szukam łatwej trasy spływu kajakowego na ok 6 dni. Co byście poradzili?
Obserwuj wątek
    • Gość: kajak Re: Spływ IP: *.pcz.pl 10.05.06, 14:06
      polecam ci spływ Czarną Hańczą, trasa liczy ok 100 km, wypływasz w Starym Folwarku i dopływasz prawie do Augustowa, nie chcę cię w błąd wprowadzać dlatego odyłam na konkretną stronę www.forma-t.com.pl lub wigry.win.pl/it/it.htm
      • calluna Re: Spływ 10.05.06, 14:19
        Zapomniałam dodać, że na Czarnej Hańczy już byliśmy;) Trasa faktycznie w sam
        raz dla nas;) chociaż niestety padało nam przez cały spływ.... ale cuz;)
        wspomnienie piękne. A cuś poza Hańczą??;>
        • Gość: kajak Re: Spływ IP: *.pcz.pl 10.05.06, 16:06
          słyszałem, że spływy Rospudą są także ciekawe, ale niestety jeszcze nią nie płynąłem tak więc nic więcej ci nie powiem:) na stronce powyżej są informacje na ten temat więc możesz sobie poczytać:) póki się nie wypowie ktoś kto spływał ta rzeką.
    • Gość: michrock99@gazeta. Re: Spływ IP: 213.25.48.* 10.05.06, 22:07
      Mazury Mazury większość wybiera a ja polecam pojezierze Drawsko pomorskie ,
      Piekne widoczki, czyściutkie rzeczki a godne polecenia to : Drawa , Brda ,
      Biała , Dobrzyca , Pilica . wszystko jest extra opisane na stonce
      www.szuwary.pl . oczywiście to nie jest reklama;) tylko autentycznie
      sprawdzone . Miłego pływania
      • Gość: lukaszzzzz Re: Spływ IP: *.lan.LKSnet / *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.06, 13:04
        o tak:
        1. Poj. Drawskie jest super
        2. Spływy KTA Szuwary są super
        3. j.w.

Pływam z nimi od 5 lat i jak dla mnie super. Lużna atmosfera fajni młodzi
        ludzie... zobaczcie na część moje stronki poświęconej spływom (m.in. ponad 600
        fotek z szuwarowych spływów) www.lukasz.akcja.pl/kajaki.html

ps. do posyu wyżej: Piława a nie Pilica :-) i jeszcze ulubiona Gwda
        • Gość: michrock Re: Spływ IP: 213.25.48.* 15.05.06, 19:56
          witam, no tak Pilica to jest w moich rejonach ;) sroki za pomyłkę ;) , co do
          KTA Szuwary ja niestety byłem tylko 1 raz ale w tym roku w pozycji urlopowej
          widnieje data 29 lipiec i wyjazd na Gwdę , tak więc może do zobaczenia i
          zaspiewania kilku pioseneczek z akcentem łańcuchem łancuchem a potem łomem
          po ... cenzura;) , pozdrowionka
          • Gość: lukaszzzzz Re: Spływ IP: *.lan.LKSnet / *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 18:34
            A jeśli można spytać to na jakim spływie Szuwarowym byłeś i mniej więcej kiedy?
            bo ja jestem tam częstym gościem od kilku lat :-)
    • Gość: zbyszek. Re: Spływ IP: *.eranet.pl 16.05.06, 10:26
      organizujemy spływy na rzece Słupii, zx możliwością noclegów, nowy sprzęt,
      dowóz kajaków,
      www.goszen.vip.interia.pl
      • Gość: "it" Giżycko Re: Spływ Sapiną IP: *.gizycko.mm.pl 22.06.06, 11:57
        polecam spływ malowniczą rzeką Sapiną na Mazurach. Całkowita długość szlaku
        rzeki Sapiny wynosi 32,5 km. Sapina jest jedną z bardziej malowniczych
        aczkolwiek mało poznanych nizinnych rzek Mazur. Jest to szlak łatwy, nadający
        się do każdego rodzaju kajaka lub kanadyjki. Cała trasa począwszy od jeziora
        Kruklin poprzez jeziora: Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze, Stręgiel objęta
        jest strefą ciszy i zakazem używania silników spalinowych. Ponadto jest ona poza
        lipcem i sierpniem rzadko odwiedzana przez turystów, co czyni ją bardziej
        atrakcyjną. Z uwagi na niewielką długość szlaku jak i łatwość jego pokonywania
        sugeruje poświęcić na Sapinę dwa dni połączone z noclegiem na polach biwakowych
        lub domkach campingowych znajdujących się w okolicach jeziora Gołdopiwo.
        Ewentualny spływ jednodniowy, proponuję rozpocząć przy śluzie Przerwanki w
        miejscowości noszącej tą samą nazwę.
        www.gizycko.turystyka.pl/kajakowe.html
        Organizacją spływów zajmują się:

WANDRUS
        Kruklanki k. Giżycka, 22-lipca 38
        tel. (87) 421 75 47, tel. kom. 0-501 032 247, tel. kom. 0-602 77 85 87
        e-mail: wandrus@mazury.info.pl
        www.mazury.info.pl/wandrus

Aktywny Wypoczynek Przewodnictwo Turystyczne AGA
        11-612 Kruklanki, ul. 22 Lipca 23
        Tel. 087 421 70 77
        www.mazury.info.pl/aga