Dodaj do ulubionych

www.e-garwolin.pl

01.09.06, 17:36
Oficjalnie już chciaęłm poinformować że mini portal o garwolinie wystartuje
2.09.2006r.
NA dzień dobry będzie posiadał on forum, tablicę ogłoszeń, informację o
mieście, repertuar kina, galerię zdjęc, i inne ciekoawostki.
Już dzis zapraszam do rejestracji na forum i udzielanie sie na nim.
Obserwuj wątek
    • andy1976 Re: www.e-garwolin.pl 02.09.06, 10:02
      wszystko OK, tylko dlaczego nie można się zalogować ? Zgodnie z procedurą
      przeprowadziłem proces rejestrecji, potem kliknąłem na link wysłany na e-mail i
      dupa... "twoje konto zostało zablokowane" ...
      Drugi raz się rejestrował nie będę skoro mnie nie chcecie...
      • fenix75 Re: www.e-garwolin.pl 02.09.06, 10:32
        Przykro mi że coś takiego wystąpiło , właśnie przeprowadziłem test logowani i
        wszystko powinno być ok, zarejestrowałem konto jako testLogowania a potem
        otworzyłem linka potwierdziłem rejestrację i bez problemu zarejestrowałem się.
        Spróbuj uruchomić ponownie stronę i teraz się zalogować. JA dostałem
        potwierdzenie e-mailem o twojej rejestracji i wszystko powinno być ok. Logowałem
        sie bezpośrednio na stronie www i na forum i wszystko działało.
        Proszę o informację gdyby było coś nie tak, jeden problem już zgłosiłem do
        administratora serwera (akurat w nocy z 1 na 2 przenosili serwer)i mam nadzieję
        że będziesz zadowolony
        pozdrawim
      • fenix75 Re: głosowałem w temacie tego kto ma zostać 31.10.06, 20:59
        małe sprostowanie nie prezydent a burmistrz Garwolina, z tego co widzę to nie
        mam problemów z dostępem do strony i z raportów też to wynika, obecne wyniki
        (20:54) to:
        Marek Janiec 53 głosy 70.7%
        Tadeusz Mikulski 15 głosów 20%
        Ktoś inny 6 głosów 8%

Wyniki jak to wyniki jeżeli w ciągu dwóch dni z 2 wzrasta poparcie do prawie 30
        to może czasem zastanowić, ale to powinno dać tez refleksję nad tym że jedni
        potrafią się zorganizować a drudzy nie, ale zawsze możecie to zmienić głosując.

• krychola Re: głosowałem w temacie tego kto ma zostać 01.11.06, 10:04
          fenix75 napisał:

> małe sprostowanie nie prezydent a burmistrz Garwolina, z tego co widzę to nie
          > mam problemów z dostępem do strony i z raportów też to wynika, obecne wyniki
          > (20:54) to:
          > Marek Janiec 53 głosy 70.7%
          > Tadeusz Mikulski 15 głosów 20%
          > Ktoś inny 6 głosów 8%
          >
          > Wyniki jak to wyniki jeżeli w ciągu dwóch dni z 2 wzrasta poparcie do prawie
          30
          > to może czasem zastanowić, ale to powinno dać tez refleksję nad tym że jedni
          > potrafią się zorganizować a drudzy nie, ale zawsze możecie to zmienić
          głosując.
          >
          >
          A na tym Twoim portalu można z jednego komputera kilka razy zagłosować czy też
          nie? Inna sprawa że w sumie to raczej jak na razie nie wiele osób
          było ,,głosować" więc nic dziwnego że wyniki bardzo szybko się zmieniają
          • fenix75 Re: głosowałem w temacie tego kto ma zostać 01.11.06, 12:00
            Zgadzam się co do ilości osób głosujacych, było ich nie za dużo. Z jednego
            komputera można głosować codziennie a raczej po upływie 24 godzin. Ale nawet jak
            by było głosowanie tylko jeden raz to wszyscy którzy nają neostradę mają zmienne
            IP to wystarczy rozłączyć się i ponownie wejść (będzie nowe IP - tak można
            pobierać pliki z rapidshare) i zagłosować ale ja w to nie ingeruję trzeba to
            potraktować jako zabawę a jaki będzie wynik to wybory pokarzą.
    • fenix75 Re: www.e-garwolin.pl 13.11.06, 22:33
      Zapraszam ponownie do odwiedzenia strony e-garwolin.pl na której znajdziecie
      między innymi gry, informacje o strzelaninie w Miętnem Są też zdjęcia i filmik z
      tej strelanki - (film na razie przetwarza youtube ale jutro czyli we wtorek
      powinien już byc dostępny) są też filmy pokazujące "garby" na ul.Wyszyńskiego,
      oraz jak świętowaliśmy 11 listopada.

Forum znajdujące się na stronie dorobiło się już 100 odpowiedzi - szkoda że
      tylko 17 wątków

zapraszam

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka