Dodaj do ulubionych

Zaręczyny w górach?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 19:57
Chciałbym oświadczyć się mojej dziewczynie i szukam najbardziej dogodnego
miejsca. Do tej pory myslałem o Bendoszce Wielkiej albo o Pilsku. Czy znacie
inne interesujące miejsca?
Obserwuj wątek
    • orlepioorko Re: Zaręczyny w górach? 31.07.06, 21:00
      a może noclegw pięciu stawach i przy wschodzie słońca.....brzmi może nieco
      nawet tandetnie, ale może być pięknie:)
      ogólnie świetny pomysł- zaręczyny w górach:) powodzenia
      • billy.the.kid Re: Zaręczyny w górach? 31.07.06, 21:01
        w kolejce na giewonta.
        • Gość: gor Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 21:10
          Ale to wersja dla zaawansowanych. Ja proponuję kolejkę do kolejki na Kasprowy.
          Nawet jak sie panna będzie droczyc, to przez 5 godzin jakoś ją do siebie przekonasz.
          • duchess85 Re: Zaręczyny w górach? 08.08.06, 22:41
            :D

(a tak naprawdę to chyba wszystko jedno gdzie;)) Pzdr
            • kszynka Re: Zaręczyny w górach? 09.09.06, 08:33
              zgadzam się, wszystko jedno,
              byle z sercem i szczerze :-)
          • Gość: Jędrzej Re: Zaręczyny w górach? IP: *.chello.pl 08.09.06, 23:59
            Gość portalu: gor napisał(a):

> Ja proponuję kolejkę do kolejki na Kasprowy. Nawet jak sie panna będzie
            > droczyc, to przez 5 godzin jakoś ją do siebie przekonasz.

Uuuuuuhhh! Ale ci się koleś udało! Dawno tak się przed kompem nie uśmiałem...
            • looney1 Najlepiej jest nad Wisłą w Krakowie 09.09.06, 00:48
              Nocą, pod Wawelem, z zaskoczenia. Tam kobiety się zgadzają. Sprawdziłem i działa
              :) Pozdrawiam zaręczonych i zręcznie myslących o zaręczynach.
              • Gość: Anula Re: Najlepiej jest nad Wisłą w Krakowie IP: *.zabrze.net.pl 09.09.06, 08:50
                Ile kobiet tak sprawdziłeś? ;)
        • Gość: parakalol Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 23:07
          Oświadczyłem się w tym roku na Giewoncie i nie żałuję. Tłok i wieś na tej
          pięknej górze, ale wspomnienia pozostaną na całe życie. Uwaga - po wspinaczce na
          Giewont palce są mocno opuchnięte! Pierścionek może być rzekomo za mały, ale po
          krótkim odpoczynku wszystko wraca do normy ;)
      • Gość: depozyt24 tylko kto tak wczesnie wstanie:))) IP: *.umtychy.pl 30.08.06, 10:56
        :)
      • Gość: jesteście żałośni! [...] IP: *.aster.pl 09.09.06, 00:24
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: marianek masz racje IP: *.devs.futuro.pl 09.09.06, 08:46
          musze sie tutaj niestety z Tobą zgodzić
      • Gość: Cmok .......Czy wysokość i 'powaga' gór jest wprost.... IP: *.hsd1.nj.comcast.net 09.09.06, 18:09
        ...proporcjonalna dla głebokości uczucia i powagi chwili?
        Jeśli tak to tylko HIMALAJE

:-)
      • Gość: Cmok .....Eeee-tam..Trochę oryginalności.!.!.!.!.!.!.!. IP: *.hsd1.nj.comcast.net 10.09.06, 00:03
        ...Oczywiście najlepiej nad Najświętszą rzeką świata!! Nawet jeśli kiedyś nic z tych zaręczyn nie
        będzie to nigdy żaden poprzedni i następny konkurent do jej ręki Ci nie
        podskoczy do pasa lub nawet pięt!!
    • Gość: Gosc Re: Zaręczyny w górach? IP: *.broker.com.pl 23.08.06, 20:51
      Ja oswiadczylem sie na Trzech Koronach. Tyle ze to bylo bardzo wczesnie rano i
      nie bylo ludzi
      • Gość: mala Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.06, 00:14
        a moze wieczorem nas morskim okiem, kiedy nie bedzie juz tlomow?to miejsce w
        ciszy jesturocze. nie musicie wracac di zakopanego , bo mozna przenocowac w
        schronisku.warunki sa naprawde bardzo dobre, niczym nie odbiegaja od kwater...a
        zasnac i obudzic sie w takim miejscu -niezapomniane!
        • jagasz Re: Zaręczyny w górach? 24.08.06, 09:03
          Wiktorówki - tylko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: . Re: Zaręczyny w górach? IP: *.chello.pl 24.08.06, 18:12
            Staw Smreczyński? Urocze miejsce, jeszcze żeby nikogo nie było.
            • Gość: MICHAŁ Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 23:11
              ZARĘCZYŁEM SIĘ W ZESZŁYM ROKU W SIERPNIU... NA GRZESIU. BYŁO... MIŁO I
              CUDOWNIE... NIEPOWTARZALNIE.

GÓRY TO PIĘKNE MIEJSCE NA ZARĘCZYNY...

NIE JESTEŚMY JUŻ RAZEM...
              • Gość: negra111 Re: Zaręczyny w górach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 13:21
                Ja właśnie tydzień temu dostałam pierścionek zaręczynowy od mojego M w
                Tatrach:)) Mhmmm wspaniale, tym bardziej, że oboje kochamy góry.A było to dla
                mnie totalnym zakoczeniem, a On planował to od 2 tygodni:) poprosił mnie o rękę
                w Dol. Kościeliskiej przy potoku w strugach deszczu;)choć tego dnia (nasza
                kolejna rocznica "bycia razem") celem była Orla Perć ale pogoda pokrzyżowała
                nam plany co może i na dobre wyszło bo z wrażenia spadłabym z łańcucha albo
                chciałabym latać ze szczęścia. Ale było cudownie. Mój M oprócz pierścionka z
                plecaka wydobył nawet szampana! :))
                Więc uważam, że jeśli kochacie góry to jakiekolwiek miejsce czy wysoko czy też
                niżej bedzie wspaniałe.

Powodzenia
                • Gość: Jędrzej Re: Zaręczyny w górach? IP: *.chello.pl 09.09.06, 00:06
                  Jeśli Waszym celem była Orla Perć, to jakim cudem znaleźliście się w Kościeliskiej ?
                  Przyznaj, Negra, że tę butelkę szampana to już czekając na mikrobus w Zakopcu osuszyliście... ;)

Szczęścia życzę!!
                  • Gość: jest Re: Zaręczyny w górach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.06, 01:42
                    tak się obmacywali, że nie popatrzyli na mapę...
            • Gość: Karolina Re: Zaręczyny w górach? IP: 217.153.161.* 09.09.06, 11:51
              Też jestem za Stawem Smreczynskim! ;) miejsce dla zakochanych jak nikogo nie ma;)
        • Gość: jachim Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 20:00
          Ja zaręczyłem się ze swoją żonką w Wielką Sobotę w Gorcach pod Turbaczem na Bene
          - super bacówce przy świetle świec i lamp naftowych bo elektryki tam brak.
          Mimo, że była połowa kwietnia i na nizinach rozkwitały już pąki i była
          zielonkawa trawa to tam śniegu po pas, a później szliśmy ze święconką na
          Turbacz na rezurekcję choć aura była bardziej na Boże Narodzenie super sprawa -
          a jedyny towarzysz zaręczyn to kot, bo chatar wybył na święta do cywilizacji.
    • weekenda Re: Zaręczyny w górach? 07.09.06, 14:31
      Świetny pomysł!!! :))) a miejsce??? jakie chcecie! każde jest piękne oby ludzi
      nie było... Tylko Wy i Góry... bajka...
      • marcowsky Re: Zaręczyny w górach? 08.09.06, 23:21
        Bylem swiadkiem pod koniec sierpnia tego roku jak panna mloda w sukini slubnej z
        panem mlodym szli do Murowanca!Bylo chyba juz po zaslubinach!Nie mialem okazji
        sie zapytac- moze na tym forum sie czegos o tym wydarzeniu dowiem?
    • Gość: evolve Kasprowy wierch... IP: *.ds5.agh.edu.pl 08.09.06, 23:52
      (mozna dojechac kolejka) i nocleg na murowancu ;)
      • Gość: MB Re: Kasprowy wierch... IP: *.aster.pl 09.09.06, 00:06
        Łopienka w Bieszczadach lub Bieliczna w Beskidzie Niskim.
        Murowaniec to taka Marszałkowska, polecam Wam miejsca ciekawe i tajemnicze, gdzie nikt masowo nie dociera...
    • Gość: tlenek_wegla raczej nad morzem :) IP: *.brutele.be 09.09.06, 00:04
      Polecam Carska plaze na krymie...

W moim przypadku zadzialalo i jestem zareczonym narzeczonkiem :)
    • Gość: Aga Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 00:33
      Weź sobie przewodnik po karkonoszach i sprawdź...
      ja byłam w tych górach z NAJUKOCHAńSZYM i powiem że tam bym chciała żeby mi sie
      oświadczył :-)
      A więc:
      Słonecznik i Pielgrzymy są ekstra ale zwykle jest tam sporo osób
      na śnieżce też
      ale po drodze jest wiele takich leśnych uroczych zakątków multum
      Sowia dolina idąc na przełęcz Okraj - to jest dopiero ciche przepiekne miejsce,
      nawet wysiadają komórki, bo zasieg jest "połowiczny" - granica z czechami,
      nikogo tam nie spotkaliśmy
      ale ejst tam ejszcze jedno miejsce które moze wam przyniesie szczęscie a raczej
      'pobłogosławi' - kapliczkaśw. Anny
      jest tam źródełko Dobra Woda (trzeba poczytać na ten temat) którego należy
      nabrać w usta i okrązyć okrągłą kapliczkę 7 razy :-) wypowiadając życzenie
      (chodzi o szczescie w miłości) Jest tam najstarszy i najgrubszy jawor w
      karkonoszach, moze pod nim, no i widok na góry...
      Choc wszelkie inne lesne ostępy karknoskie - będą cudowne. Na rozdrożach szlaków
      jest zwykle sporo ludzi, ale wystarczy troche przejś ć i rzadko sie kogoś
      spotyka... Zreszta jak ją przegonisz pod górę to na samym szczycie i tak Ci
      padnie ze zmeczenia w ramiona i masz połowę stresu z głowy :-)
      Tylko karkonosze, dla mnie jest najcudowniejsze meijsce na ziemi
      No i Karpacz...
      jego okolice...
      ach, serce mi łka...
      Ale ejdno musisz wziać pod uwagę
      Dziewczyny lubią wiązać uczucia z pewnymi miejscami, wiec jeżeli jest jakieś
      miejsce w górach które jest jej szczególnie bliskie - to zrób to, zabierz ją tam
      wlasnie. Niech to się wiąże z czyms co kocha i tak, co się dla niej wiąże z Tobą.
      Ja np. kocham tez hel i całą końcówkę cypla, z białym piaskiem, wydmami w
      ktorych mozna leżeć całutki dzień i nie ma tłumow, nikt ci nie wlazi na głowe.
      Ale góry to są góry...
      J apolecam karkonosze
      dysponuje też adresem fajnego pensjonatu. Z widokiem na całe pasmo, na Śnieżkę,
      niedaleko jest Ksieża Góra. jak chcesz to podam adres. i miejsca do ktorych
      warto isc. na helu także.
      ja byłam tam bardzo szczęsliwa
      • Gość: R Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 00:48
        Może Wysoki Kamień o zachodzie słońca - ludzi wtedy nie ma, a widoki przepiękne.
        • Gość: Tofik Re: Zaręczyny w górach? IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.09.06, 13:22
          Popieram i rowniez polecam :) KARKONOSZE TO JEST TO :)
          wybierzcie sie na spacer po nich i gdzies po drodze spotkacie własnie to miejsce :)
          Lub polecam mniejsze góry, ale również z pięknymi zakątkami - Rudawy Janowickie :)
    • Gość: jk Re: Zaręczyny w górach? IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.06, 01:38
      Przyjedż do Niemojowa Kotlina Kłodzka
    • Gość: nie ważne kto Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.06, 09:22
      Oswiadczylem sie mojej ukochanej u stop Sniezki w sierpniu tego roku :) Super
      sprawa, takie oswiadczyny w pieknych okolicznosciach przyrody :) Pozdrawiam
    • Gość: gość Re: Zaręczyny w górach? IP: *.chello.pl 09.09.06, 12:36
      Zaręczyłam sie w sierpniu na Słowacji w prześlicznej Małej Fatrze, na szlaku
      Horne Diery, który prowadził wąwozami i wodospadami, właśnie pod jednym z nich
      usłyszałam nagle: jak tu pięknie i baach jest pierścionek:). Fajna sprawa,
      warto było poczekać do tego wyjazdu.
    • Gość: Michał Re: Zaręczyny w górach? IP: *.aster.pl 09.09.06, 12:46
      Proponuję ci park krajobrazowy Mała Fatra na Słowacji a szczególnie trasę
      Horne Diery- to bardzo urokliwe wąwozy z licznymi podejściami po stalowych
      kładkach i drabinkach..okazyjnie łańcuch-miejsce strasznie urokliwe jak z
      resztą całe pogórze Mała Fatra.
      Wąwozy sa przepiękne a płynące strumyki tworzą wspaniały klimat- trasa hmm
      zależy od umiejętności i kondycji raczej maksymalnie można ją podciągnąc pod
      średnio trudną.Polecam to miejsce z autopsji:):):)
      kochajcie góry
    • qdlaticus Re: Zaręczyny w górach? 09.09.06, 17:20
      Kiedyś podczas festiwalu Bieszczadzkie Anioły (w Bieszczadach, pod Połoniną
      Wetlińską) poprosili na scenę 2, niby losowo wybrane, numery biletów. Niby
      wylosowali jakąś nagrodę. Na scenę wchodzi chłopak z dziewczyną i zamiast
      odebrać nagrodę chłopak klęka przed dziewczyną, wyciąga pierścionek i oświadcza
      się jej przed 11 tysiącami ludzi. Nie dość, że w górach, to jeszcze w taki
      sposób. Nie mogła odmówić :]
    • Gość: Krzychy Re: Zaręczyny w górach? IP: *.plus.com 09.09.06, 18:07
      Ja sie mojej kobiecie oswiadczylem na szczycie Sniezki (pod obserwatorium). Bylo
      to w czasie snieznej zawieruchy, a pozniej grzane winko w schronisku...
      Powodzenia zycze
    • Gość: Adamo1 Re: Zaręczyny w górach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.06, 19:13
      Rysy chłopie.Brałem tam ślub i było kapitalnie.
      • Gość: V aka A Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.06, 10:47
        O kurcze!
        Zazdroszcze.. Jak Ty to zorganizowałeś wszystko? No marzenie mojego zycia normalnie!
        Pozdrawiam cieplo
    • Gość: Kasia Re: Zaręczyny w górach? IP: *.rajskanet.pl 09.09.06, 20:01
      Mój juz obecny teraz maz oswiadczył sie w padajacym sniegu na stoku narciarskim.
      Fajowo
      K
    • Gość: rowerzysta Re: Zaręczyny w górach? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.09.06, 20:04
      Bieszczady, Tarnawa Niżna - koniec świata, komórki poza zasięgiem. Ja z moją
      żoną spędziłem tam szóstą rocznicę słubu. No i mamy pamiątkę, śliczną córeczkę.
      • billy.the.kid Re: Zaręczyny w górach? 09.09.06, 20:26
        łojezuniu,ale romantycznie a ja prostak, tej mojej francy,że tak powiem
        oswiadczyłem sie normalnie w domu. nie pamietam w moim czy jej.
    • Gość: zakochany Re: Zaręczyny w górach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.06, 20:32
      jak zareczyny to tylko na Babiej Gorze-wieje..wiec przytuleni..na krolowej
      beskidow...piekne krajoobrazy..niezapomniana chwila!
      • Gość: skupiona Re: Zaręczyny w górach? IP: *.org.pl 09.09.06, 21:39
        Moje zaręczyny odbyły się nad brzegiem naszego Bałtyku, a właściwie w porcie w
        Gdyni. Miałam wtedy 25 lat i po raz pierwszy zobaczyłam morze!!!(Tak, można żyć
        nigdy niebędąc nad morzem. Moi Rodzice w każde wakacje zabierali mnie w góry.
        Kiedy sama zaczęłam planować wakacje najdalej dojechałam na mazurskie jeziora;)
        Nie miałam pojęcia, że ma zamiar się oświadczyć. Zupełnie nieoczekiwanie
        "zaprosił mnie nad morze", mieszkaliśmy wtedy we Wrocławiu. Pojechaliśmy
        wieczorem i rano następnego dnia byliśmy w Gdyni. W porcie było pusto zaczynał
        się piękny wrześniowy dzień, kiedy...Zobaczyłam morze i mój Narzeczony ukląkł i
        zapytał, wyjmując pierścionek, czy zostanę jego Żoną? Oczywiście zgodziłam
        się:)To były nasze zaręczyny z morzem.Potem cały dzień spędiliśmy w Trójmieście
        chodząc pijani ze szczęścia, trochę jak zakochani nastolatkowie. Nagle spłynęło
        na nas coś zupełnie nieoczekwanego. Trzymaliśmy się za ręce roześmiani, bardzo
        szczęśliwi, jakbyśmy się dopiero zakochali:)
        ps. W czerwcu obchodziliśmy naszą pierwszą rocznicę ślubu:)
    • Gość: Anna Maria Re: Zaręczyny w górach? IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 09.09.06, 21:25
      Mój Andrzej oświadczył mi się na Gęsiej Szyi, po całodziennej wędrówce. Tą
      wyprawę będę pamiętać do końca życia. Oświadczyny w górach, to świetny pomysł.
      Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki!
    • Gość: Cmok .....Eeee-tam..Trochę oryginalności.!.!.!.!.!.!.! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 10.09.06, 00:05
      ...Oczywiście najlepiej nad Najświętszą rzeką świata!! Nawet jeśli kiedyś nic z tych zaręczyn nie
      będzie to nigdy żaden poprzedni i następny konkurent do jej ręki Ci nie
      podskoczy do pasa lub nawet pięt!!
    • Gość: q Re: Zaręczyny w górach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.06, 12:31
      a ja oswiadczyłem się na Rysach, po słowackiej stronie, dwa lata temu, od ponad
      roku jesteśmy małzeństwem:-))) jestem szczęśliwy:-)))
    • Gość: cotti Re: Zaręczyny w górach? IP: *.legionowo.eu.org 10.09.06, 13:45
      nieważne gdzie, ważne - komu :P

• Gość: ben Re: Zaręczyny w górach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.06, 09:45
      Śnieżka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka