Gość: pijak
IP: *.centertel.pl
28.10.10, 17:36
Polskie prawo i sądy to kpina...za jazde pod wpływem alkoholu pijaczki dostają grzywny , kary w zawieszeniu i zabierają im prawo jazdy....to śmieszna kara...grzywne zapłaci i dalej bedzie jeździł bez prawka po piwie po wsi bo tam policji praktycznie nie ma...a gdyby mu zabrali auto to by już nie jeździł...ale samochody zabierają rzadko i nie za kare za jazde po pijaku tylko na poczet grzywny jednemu na 100 zabiorą....KPINA !