Dodaj do ulubionych

Meditor Wrocław - opinie

04.01.11, 23:45
witam,

Ostatnio miałem zdarzenie, w którym byłem poszkodowany, szuakłem firmy która mogłaby się tym zająć i znalazłem kancelarię Meditor z wrocławia, czy ktoś korzytał z ich usług ?
Obserwuj wątek
    • eventimo Re: Meditor Wrocław - opinie 05.01.11, 00:00
      nie powiem, nie szukalem a natknałem się na nich. Dostałem chyba ulotke od znajomego bo wiedział że miałem wypadek. To mój pierwszy kontakt a taką firma no i bylo troche sceptycznego nastawienia, potem minely 4 tygodnie i zero odzewu. niecierpliwilem sie i troche wkurzalem bo miaj juz prawie miesiac i nic. poszedlem tam w koncu i chcialem zrobic zadymę

Na miejscu bylo znosnie. Pani wyjasniła że takie sprawy troche sie ciagnal bo to nie oni wydaja osad w sprawie i musza czekać na TU i im nie zalezy na tym zeby bylo szybko tylko na tym zeby uzyskać dla mnie jak najwiecej. no wiec uzbroilem sie w cierpliwosc.

Trwalo jak dla mnie cala wiecznosc ale po 2,5 miesiaca zadzwonili do mnie ze sprawa jest juz rozstrzygnieta i szczerze nie powiem zebym byl niezadowolony. odszkodowanie bylo calkiem spore chociaz mialem troche obawy ze pojda na latwizne. Generalnie co kto lubi - szybko i malo lub troche cierpliwie a wiecej
    • odszkodowanialublin Re: Meditor Wrocław - opinie 12.01.13, 15:17
      ..MIALES WYPADEK?..
      -komunikacyjny, przy pracy, w domu, w gospodarstwie, wyrządzony przez zwierzęta?
      TWOJE ODSZKODOWANIE NIE REKOMPENSUJE DOZNANEJ SZKODY, BĄDŹ KRZYWDY?
      -rzeczowej, fizycznej, psychicznej, rodzinnej?
      NIE WIESZ CO ROBIĆ I CO CI SIĘ NALEŻY?
      NIE ZNASZ PROCEDUR PRAWNYCH?
      PRAWNICY SĄ ZBYT KOSZTOWNI?
      SZUKASZ POMOCY? ZADZWOŃ!
      530 022 678
      bez żadnych opłat wstępnych
      czynne 24/7
      Pamiętaj!
      Wiele spraw ulega przedawnieniu nawet dopiero po 20 latach!

Pomagamy uzyskać wysokie odszkodowania i zadośćuczynienia oraz rentę między innymi za:
      - śmierć ojca, matki, dziecka lub innej bliskiej osoby
      - wypadki komunikacyjne (pojazd nie musi być w ruchu)
      - wypadki w gospodarstwie rolnym
      - doznany uszczerbek na zdrowiu
      - wypadki w pracy
      - wypadki w szkole
      - wypadki na chodniku, podczas wycieczki szkolnej, w sklepie, itp.
      - błędy w sztuce lekarskiej
      - ataki zwierząt, kradzieże, pożary

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych lub zaliczek.
      Wstępna ocena zasadności dochodzenia roszczeń przez poszkodowaną osobę (analiza sprawy) jest również bezpłatna.
      Prowadzimy sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę od początku tj. od wszczęcia procedury przed Policją i Prokuraturą, poprzez likwidacje szkody przed firmą ubezpieczeniową po ukoronowanie w Sądzie oraz egzekucję.
      Przyjmujemy sprawy z całej Polski. Ponadto, poszkodowany nie musi podejmować żadnego wysiłku w celu kontaktu, gdyż istnieje możliwość dojazdu do poszkodowanego.
    • naszpileczkach Re: Meditor Wrocław - opinie 23.09.13, 20:37
      Jeśli chodzi o odszkodowania we Wrocławiu, to osobiście polecam Arka- odszkodowania Wrocław. Są uczciwi. Poleciła mi ja koleżanka, bo załatwili jej więcej odszkodowania niż się spodziewała, potem ja też skorzystałam. Wyszło bardzo ok. Mediatora nie znam...
      • vhkbf Re: Arka Wrocław - opinie 08.01.15, 20:32
        Mi pomógł gość, do którego trafiłem przez stronę odszkodowania Wrocław.
        Faktycznie załatwienie wszystkiego trochę trwało (chociaż wcześniej uprzedzał mnie o tym), ale z rezultatów jestem bardzo zadowolony.
    • romanchomik Re: Meditor Wrocław - opinie 04.05.15, 00:33
      Jeżeli ktokolwiek szuka dobrej-profesjonalnej firmy zajmującej się odszkodowaniami to polecam AUXILIĘ z Wrocławia. 8 marca 2011 potężny ciągnik rolniczy z naczepą -pełną ziemi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i wjechał jednym kołem(śr.1m) na mój samochód. Wylądowałem na 2 miesiące na neurochirurgi w szpitalu.Uszkodzony kręgosłup szyjny-C3 i C4-inplanty.Po wyjściu ze szpitala znajomy polecił mi Auxilię.Dobrze trafiłem. Auxilia zajęła się kompleksowo całością. Sprawa trafiła do sądu.Dostałem dwukrotnie większe odszkodowanie niż szacowano na początku. Nie poniosłem żadnych kosztów wstępnych.Jeszcze raz polecam tę Firmę.
      Roman Chomik
    • kari.nak Re: Meditor Wrocław - opinie 16.02.16, 10:33
      Ja ze swojej strony raczej postawiłabym na kancelarię prawną, która ma także w ofercie działania związane z uzyskiwaniem odszkodowań - np. Verius www.kancelariaverius.pl/117-odszkodowanie . W ramach usługi otrzymamy nie tylko pomoc prawną. Kancelaria współpracuje bowiem ze specjalistami z dziedziny prawa medycznego czy lekarzami co pozwala na rzetelną ocenę stanu zdrowia po wypadku i uzyskanie adekwatnego odszkodowania.
    • wandrew Re: Meditor Wrocław - opinie 19.09.18, 15:27
      Sprawy o odszkodowania z ubezpieczycielami najczęściej kończą się w sądach, zatem najlepiej skorzystać bezpośrednio adwokata lub radcy prawnego który będzie Ciebie reprezentował. Ja korzystam z usług adwokat Wąsowicz z Wrocławia - tutaj masz namiary: www.adwokat-wasowicz.pl/ Polecam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka