kubek145
20.08.12, 12:50
podczas ostatniej trasy (1300km) zastanawialem sie czy lepiej:
1.jechac 100-120km/h, ze srednim spalaniem rzedu 4.5-5l/100 - niby taniej bo mniej paliwa, ale wtedy jakis nocleg po drodze bo w ciagu jednego "posiedzenia" nieda sie tyle przejechac i dluzszy czas przejazdu=krotszy "urlop"
2.jechac 140-160km/h, ze srednim spalaniem rzedu 8-9l/100 - niby wiecej sie spali, ale szybciej na miejscu i bez kosztow noclegu i dluzszy "urlop"
teraz znow jade (1150km) i tak rozmyslam jak tu podejsc do tematu.. co byscie poradzili?