hektores
15.02.13, 11:00
Jeśli ktoś widział reklamę nowego Peugeota 301, to zauważył zapewne także wyeksponowaną informację o 5-letniej gwarancji. Zainteresowanym zalecam zapoznanie się z małym druczkiem, bo ta oferta to wyjątkowa kpina z polskich klientów. Swoją drogą ciekawe, czy producent zaoferował by taki kit zachodniemu klientowi. Sprawę opisuje autor bloga motoryzacyjnego [url=http://motokity.blogspot.com/2013/02/jak-peugeot-nabija-naiwniakow-w-5.html]Tekst linka[/url]
To rekord, by 5-letnią gwarancję po cichu obudować ograniczeniem 60 tys. km przebiegu, za którego powiększenie karze się klientom słono dopłacać.