Dodaj do ulubionych

Ile placicie za wynajem garazu?

21.03.02, 16:45
Podajcie tez jakie miasto i czy sa w tym oplaty (prad, administracja,
ubezpiecznie itp.).
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 172.18.118.* 21.03.02, 16:55
      0. W Polsce jestem wlascicielem garazu (niestety trzeba go recznie odmykac i
      zamykac), tutaj samochody stoja albo "pod chmurka" albo za friko w garazu
      podziemnym jak sie tornado zbliza.
    • Gość: Aginda Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 212.244.50.* 22.03.02, 08:34
      W Puławach płaci się w granicach 100 -120,- tzw. balszak, natomiast murowany do
      160,- za miesiąc właścicielowi do rączki, a on za to opłaca całą inną resztę.
      • Gość: robert Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.astercity.net / 10.129.132.* 22.03.02, 09:52
        150 zł w Warszawie
        • Gość: Sven Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 212.191.129.* 22.03.02, 10:42
          110 za m-c place w Lodzi za murowany w szeregu. Pozdr.
          • Gość: piotr Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.orlen.pl 22.03.02, 10:47
            Płock - 100PLN/m-c - murowany na posesji
            • Gość: guru Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.03.02, 20:00
              A we Wrocławiu 200 pln miesięcznie za 15m.
      • Gość: jazzak Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.mst.gov.pl 27.03.02, 11:48
        Gość portalu: Aginda napisał(a):

        > W Puławach płaci się w granicach 100 -120,- tzw. balszak, natomiast murowany do
        >
        > 160,- za miesiąc właścicielowi do rączki, a on za to opłaca całą inną resztę.

        Przesadziłaś znam ten rynek i 120 to maks. Na zakładach da radę za 80 zł.

    • Gość: cc 100 PZN IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.03.02, 15:48
      wwa, w garazu podziemnym pod moim blokiem. To sie nazywa "koszt utrzymania
      garazu". Oczywiscie wczesniej musialem to miejsce wykupic (24.000 w 2000 roku) -
      ale wtedy naiwnie myslalem, ze to juz koniec oplat.
    • emka2002 Re: Ile placicie za wynajem garazu? 25.03.02, 17:27
      Warszawa,garaż pod budynkiem komunalnym,automatycznie otwierana brama, ale mimo
      ochrony ciągle zdarzaja sie dewastacje i drobne kradzieże. Koszt 216 zł/miesiąc.
    • Gość: 50kg Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 213.25.39.* 26.03.02, 10:45
      160 - murowany , woda, prąd, Chorzów
      • Gość: Staruch Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.if.uj.edu.pl 26.03.02, 13:17
        130 zl, Krakow, murowany w posesji.Duzy.
        • Gość: happy Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 192.168.100.* 27.03.02, 10:40
          po uiszczeniu 28000 zlociszy "oplaty manipulacyjnej" place koszta wywozu
          smieci, ochrony, koszt pradu i brame elektryczna - 50 pln/mc

          B.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka