mike102 21.03.02, 16:45 Podajcie tez jakie miasto i czy sa w tym oplaty (prad, administracja, ubezpiecznie itp.). Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Marek Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 172.18.118.* 21.03.02, 16:55 0. W Polsce jestem wlascicielem garazu (niestety trzeba go recznie odmykac i zamykac), tutaj samochody stoja albo "pod chmurka" albo za friko w garazu podziemnym jak sie tornado zbliza. Link Zgłoś
Gość: Aginda Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 212.244.50.* 22.03.02, 08:34 W Puławach płaci się w granicach 100 -120,- tzw. balszak, natomiast murowany do 160,- za miesiąc właścicielowi do rączki, a on za to opłaca całą inną resztę. Link Zgłoś
Gość: robert Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.astercity.net / 10.129.132.* 22.03.02, 09:52 150 zł w Warszawie Link Zgłoś
Gość: Sven Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 212.191.129.* 22.03.02, 10:42 110 za m-c place w Lodzi za murowany w szeregu. Pozdr. Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.orlen.pl 22.03.02, 10:47 Płock - 100PLN/m-c - murowany na posesji Link Zgłoś
Gość: guru Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.03.02, 20:00 A we Wrocławiu 200 pln miesięcznie za 15m. Link Zgłoś
Gość: jazzak Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.mst.gov.pl 27.03.02, 11:48 Gość portalu: Aginda napisał(a): > W Puławach płaci się w granicach 100 -120,- tzw. balszak, natomiast murowany do > > 160,- za miesiąc właścicielowi do rączki, a on za to opłaca całą inną resztę. Przesadziłaś znam ten rynek i 120 to maks. Na zakładach da radę za 80 zł. Link Zgłoś
Gość: cc 100 PZN IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 25.03.02, 15:48 wwa, w garazu podziemnym pod moim blokiem. To sie nazywa "koszt utrzymania garazu". Oczywiscie wczesniej musialem to miejsce wykupic (24.000 w 2000 roku) - ale wtedy naiwnie myslalem, ze to juz koniec oplat. Link Zgłoś
emka2002 Re: Ile placicie za wynajem garazu? 25.03.02, 17:27 Warszawa,garaż pod budynkiem komunalnym,automatycznie otwierana brama, ale mimo ochrony ciągle zdarzaja sie dewastacje i drobne kradzieże. Koszt 216 zł/miesiąc. Link Zgłoś
Gość: 50kg Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 213.25.39.* 26.03.02, 10:45 160 - murowany , woda, prąd, Chorzów Link Zgłoś
Gość: Staruch Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: *.if.uj.edu.pl 26.03.02, 13:17 130 zl, Krakow, murowany w posesji.Duzy. Link Zgłoś
Gość: happy Re: Ile placicie za wynajem garazu? IP: 192.168.100.* 27.03.02, 10:40 po uiszczeniu 28000 zlociszy "oplaty manipulacyjnej" place koszta wywozu smieci, ochrony, koszt pradu i brame elektryczna - 50 pln/mc B. Link Zgłoś