Dodaj do ulubionych

Nauki zyciowe

22.09.20, 11:38
Moj Dziadek wpajal mi do glowy zebym sie zawsze, w obojetnie jakich okolicznosciach, zachowywal "grzecznie i po pansku".
Jeszcze mialem cos napisac dalej ale po wczorajszym degustowaniu chce mi sie spac, wiec pozostane przy tym co napisalem, ale kurwa mnac koledzy zapamietjcie, bo te zawsze grzecznie i po panzju nie jest glupie Czk,Czk.
Obserwuj wątek
    • kotek_miaumiau Re: Nauki zyciowe 22.09.20, 14:19
      Jako straszny Małolat oglądałem " Podróż za jeden uśmiech ".
      Wszyscy podziwiali Gołębiewskiego, a ja polubiłem znienawidzonego powszechnie Łobodzińskiego ! Autentycznie. I nie chodzi tutaj o role. Mowię o realnych ludziach. Zobacz, do czego doszedł w życiu Filip
      a jak skończył Henryk. Obsada filmu " Wakacje z duchami " nie żyje. Jeden się rozpił w Radomiu,
      drugi umarł w nędzy strasznej we Wrocławiu. Filipek z " Tolka Banana " zmarł na zawał w Szwecji.
      Kurwa. opłaca się być grzecznym ! Grać w dzieciństwie na skrzypcach a nie w piłkę.
      Hola, hola... Nie jestem drugim Jarosławem Kaczyńskim, co pogardza ludźmi, bo był z lepszej rodziny !
      Ale dzieki byciu grzecznym kiedyś - stać mnie dzisiaj na taksówkę wieczorem.
      Mając " w domu " ( my + dwie córki ) praktycznie siedem samochodów przeróżnych.
      NIby nic. A znaczy wiele.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka