Dodaj do ulubionych

UE daje czadu

01.05.21, 20:52
Unia Europejska wydala jakby z dupy dyrektywy na nieosiagalne normy emisji spalin. Skutkowac to bedzie tak wysokimi karami, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie kupi nowego auta. Co wiecej, beda wprowadzac ograniczenia produkcji pojazdów spalinowych, miejsce których maja zajmowac elektryczne, których naprawa nawet przy lekkich stluczkach bedzie nieoplacalna i skutowac bedzie olbrzymim wzrostem ich zlomowania.
Obserwuj wątek
    • bolo2002 Re: UE daje czadu 02.05.21, 08:42
      Nie bedzie tak tragicznie jak piszesz. Juz widac bunt koncernów samochodowych-. Niemcy ie juz postawili i żądaja zmiany terminów i ostrości normy Euro 7. To absolutnie niedopuszczalne-że miernoty motoryzacyjne ustanawiaja prawa dla Europy. Ale tak sie dzieje, bo jak miernoty w UE zarabiaja ca 35 tys zł/m-c/szeregowi!/ to co to dla nich elektryk za 150 tys zł. Takimi kategoriami oni myslą.! Juz zniszczyli wiele modeli aut-rynek samochodowy zubozał bardzo- wiele aut wypadło z rynku-inne sie nie sprzedają- stoja na stockach. To niedopuszczalne-żeby grupa motoryzacyjnych miernot dyktowała prawa koncernom. Wyglada jednak na to, ze koncerny sie postawia-inaczej oznacza to zapaść przemysłu motoryzacyjnego w Europie. W Azji tego gówna nie ma i sprzedaż kwitnie- bo tam nie ma takich kretynów!
    • grzek Re: UE daje czadu 02.05.21, 19:15
      Chyba o to chodzi, żeby wyeliminować silniki spalinowe. Niech martwią się koncerny samochodowe i produkują takie samochody, które będą w stanie sprzedać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka