Dodaj do ulubionych

Separatory?

IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 18.05.02, 08:53
To takie betonowe przegrody (80 cm wys, ciągłe od świateł do świateł)
rozdzielające przeciwne pasy ruchu na szybkich ulicach w Krakowie mające
zapobiegać czołowym wypadkom. Czy w innych miastach też takie macie? Wg mnie
one są OK.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kielek Re: Separatory? IP: *.rivnet / 10.1.3.* 18.05.02, 09:30
      tak sa, postawione w zlym miejscu i srednia raz w tygdniu TIRy jest koszą...
      • Gość: Michal Re: Separatory? IP: *.telia.com 18.05.02, 12:17
        Tutaj jest jedna autostrada Malmö-w kierunku wschodnim,ktora posiada taki
        betonowy separator.Od kiedy wprowadzono a to bedzie z 15 lat temu niebylo nigdy
        wypadku ze zderzeniem czolowym.Wozy wylatywaly na prawa strone.Jest swietna w
        nocy auta z przeciwka nie oslepiaja.Tej naszej to TIR nie ma szans aby
        wydymac.Swoja droga przeciez polscy kierowcy TIR-ow sa uwazanych za dobrych
        kierowcow,musza byc przepracowani.Musicie zmienic zasady pracy,przeciesz sie
        slyszy ciagle to pociag to autobus to woz osobowy.Molestowac politykow niech
        zmienia prawo,ajak nie sluchaja to zmienic ich.Pzdr.Michal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka