jaro_ss
16.02.05, 10:36
Zwykle nie ogląłem programów motoryzacyjnych, ale tera wciągnęło mnie Top
Gear, w BBC i w TVN-turbo...
Przy tym automaniak - to flaki z olejem (a ten dziadek "no i co ty na to
Mantynko") jest po prostu rzewny....
W Polsce nie ma pomysłów na programy "z jajem?"...
Program o motoryzacji w stylu debaty politycznej - płakać się chce...
Przeczież nie wszyscy kierowcy to "grzeczni chłopcy", co wcale nie znaczy że
nieodpowiedzialni....