Dodaj do ulubionych

Hamulce!!! Potrzebny help!

IP: 195.136.21.* 03.09.01, 10:38
Mam zamiar wymienic seryjne tarcze i klocki na cos bardziej wyrafinowanego.
I tu prosba do Was! Czy ktos z grupowiczow ma zamontowane w swoich "czterech kolkach"
wyczynowe (hmmm!!?? ) klocki i tarcze? Jesli tak to jakie i ile to kosztuje? Czy ma to sens (ABS)?
Pozdrowienia marcin
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka