kot_psot
01.06.05, 21:31
WITAM SERDECZNIE! Moge stać się włascicielem uzywanego passata (97 rocznik.
SZUKAM INFORMACJI OD UŻYTKOWNIKÓW TEGO AUTA. Czy jestescie zadowoleni z auta?
Czy często się Wam psuje? Co najczęsciej Wam szwankuje? Czy drogi jest
serwis? Czy częsci sa łatwodostępne? SPRAWA PILNA! POZDRAWIAM