Gość: kramer
IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl
22.07.02, 22:42
Mam problem.
Gdy włączam zimny silnik, przez kilkadziesiąt sekund słychać pod maską po
prawej stronie takie dziwne bulgotanie, jakby sie jakiś płyn przelewał.
Niby nic, ale mnie denerwuje. Co to może być?
Dodam, ze samochód ma wspomaganie i może to coś od tego?