Dodaj do ulubionych

Nowa "moda"?

13.07.05, 18:40
Zauwazylem ostatnio wielu kierowcow, kyorzy podczas jazdy trzymaja sie reka
(prawa oczywiscie)za raczke nad glowa pasazera. Jakas nowa "modna jazda"?
Obserwuj wątek
    • zgred-j Re: Nowa "moda"? 13.07.05, 18:42
      Przy automacie nie musisz angażować lewej ręki do trzymania kółka to i o szybę
      oprzeć się można.
      • dark13 Re: Nowa "moda"? 13.07.05, 18:58
        moze to odruch bezwarunkowy po latach jezdzenia tamwajami i autobusami,tam tez
        tak trzeba bylo sie trzymac,czyzby moda na szlifowanie paznokci o asfalt juz
        mijala,szkoda bo to bylo smieszne ale taki postep tech ,coraz czesciej w autach
        jest klima i nie da sie wystawic lapy za okno
    • kolowr może za ciepło i pachę wietrzą ;) 13.07.05, 21:01
      hehehehe :D
      • siwy-55 Re: może za ciepło i pachę wietrzą ;) 13.07.05, 21:22
        trejo 13.07.2005 18:40

        Zauwazylem ostatnio wielu kierowcow, kyorzy podczas jazdy trzymaja sie reka
        (prawa oczywiscie)za raczke nad glowa pasazera. Jakas nowa "modna jazda"?

        .. to nie jest zadno nowa moda,-widziales profesjonalnych uzdrawiaczy dotykiem
        pracuja rowniez w samochodzie,jezeli bez pacjeta = trening !
    • callafior Re: Nowa "moda"? 14.07.05, 12:05
      Ciekawe jak to możliwe - mają 1,5 metrowe kończyny czy to w maluchu widziałeś?
      ---------
      Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego...
    • p.s.j Re: Nowa "moda"? 14.07.05, 13:08
      ja to kurcze nie mam takich długich łap jak podolski złodziej, żeby przez całą
      szerokość samochodu sięnąć i jeszcze trzymać... To jakies mutanty widziałeś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka