trejo 13.07.05, 18:40 Zauwazylem ostatnio wielu kierowcow, kyorzy podczas jazdy trzymaja sie reka (prawa oczywiscie)za raczke nad glowa pasazera. Jakas nowa "modna jazda"? Link Zgłoś Obserwuj wątek
zgred-j Re: Nowa "moda"? 13.07.05, 18:42 Przy automacie nie musisz angażować lewej ręki do trzymania kółka to i o szybę oprzeć się można. Link Zgłoś
dark13 Re: Nowa "moda"? 13.07.05, 18:58 moze to odruch bezwarunkowy po latach jezdzenia tamwajami i autobusami,tam tez tak trzeba bylo sie trzymac,czyzby moda na szlifowanie paznokci o asfalt juz mijala,szkoda bo to bylo smieszne ale taki postep tech ,coraz czesciej w autach jest klima i nie da sie wystawic lapy za okno Link Zgłoś
siwy-55 Re: może za ciepło i pachę wietrzą ;) 13.07.05, 21:22 trejo 13.07.2005 18:40 Zauwazylem ostatnio wielu kierowcow, kyorzy podczas jazdy trzymaja sie reka (prawa oczywiscie)za raczke nad glowa pasazera. Jakas nowa "modna jazda"? .. to nie jest zadno nowa moda,-widziales profesjonalnych uzdrawiaczy dotykiem pracuja rowniez w samochodzie,jezeli bez pacjeta = trening ! Link Zgłoś
callafior Re: Nowa "moda"? 14.07.05, 12:05 Ciekawe jak to możliwe - mają 1,5 metrowe kończyny czy to w maluchu widziałeś? --------- Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego... Link Zgłoś
p.s.j Re: Nowa "moda"? 14.07.05, 13:08 ja to kurcze nie mam takich długich łap jak podolski złodziej, żeby przez całą szerokość samochodu sięnąć i jeszcze trzymać... To jakies mutanty widziałeś. Link Zgłoś