Gość: Adam
IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl
06.09.02, 09:21
Czy Waszym zdaniem monopolista Orlen po łyknięciu Rafinerii Gdańskiej może
nam zagrać na nosie i wywindować ceny paliw?
Po osobistych doświadczeniach z tą firmą wiem, że wolę kupować paliwo pod
Geantem (choćby najgorsze zlewki od akcyzowych kombinatorów)po 2,99 niż
płacić ponad 3 złote w Orlenie i mieć świadomość, że właśnie składam się na
gigantyczne pensję hermetycznego klanu kolesiów.