Dodaj do ulubionych

Czy Orlen + RG = paliwo po 5 PLN ?

IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 06.09.02, 09:21
Czy Waszym zdaniem monopolista Orlen po łyknięciu Rafinerii Gdańskiej może
nam zagrać na nosie i wywindować ceny paliw?

Po osobistych doświadczeniach z tą firmą wiem, że wolę kupować paliwo pod
Geantem (choćby najgorsze zlewki od akcyzowych kombinatorów)po 2,99 niż
płacić ponad 3 złote w Orlenie i mieć świadomość, że właśnie składam się na
gigantyczne pensję hermetycznego klanu kolesiów.
Obserwuj wątek
    • Gość: 130rapid Siądzie jakość IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 17:00
      Cena może od razu nie skoczy, ale jakość się nie poprawi.
      Czy ktoś był np. w Paryżu i czuł w powietrzu przy ruchliwej ulicy smród
      siarkowowdoru, albo swąd parafiny?
      Ciekawe, tam jeździ więcej samochodów niz u nas, także stare i zaniedbane, ale
      ww. smrodów nie czuć.
      Czy ktoś zatankował paliwo w Niemczech i nie poczuł, że mu samochód lepiej
      jeździ? Jeszcze nie słyszałem.
      Skąd się to wszystko bierze? Ano leją nam byle-co do baków! I to niestety
      niezależnie od sieci, ale akurat stacje Orlenu w mojej okolicy "grzeszą"
      częściej niż inne... Na pohybel monopolom.
      • Gość: pawel Re: Siądzie jakość IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 17:17
        No więc muszę Cię zmartwić. W Paryżu smog jest czasami tak duży że wprowadza
        sie ograniczenia w ruchu samochodów w mieście. Co powiedziałbyś na hasło, że
        dzisiaj jeżdżą końcówki nieparzyste a jutro parzyste? KOMUNA!!! A jednak, w
        Paryżu zdarzało się.
        • Gość: Ryszard Re: Siądzie jakość IP: *.abo.wanadoo.fr 06.09.02, 18:45
          Smrod na ulicach to efekty tego, ze przejedzie pare zukow, kamaz i star... W
          paryzu ich nie ma i wszystkie ciezarowe co rok przechodza ostra kontrole. A
          faktycznie paliwo jest nie raz do kitu.. No ale Polak potrafi. R.
          • polokokt Re: Siądzie jakość 06.09.02, 19:01
            W austrii widzialem kilka ciezarowek ktorych nawet w polsce by sie nie
            powstydzili. Jak depnal po gazie to nic nie bylo widac. Ale fakt jest tego
            zdecydowanie mniej
            • Gość: Tomaszek wracając do tematu IP: *.soft-adax.com.pl 06.09.02, 21:54
              W ogóle sytuacja z Rafinerią Gdańską jest nieciekawa. Obyśmy nie musieli
              płacić za paliwo w rublach!!!!
        • Gość: wojnar Re: Siądzie jakość IP: *.bmj.net.pl 06.09.02, 23:11
          hmm ciekaw jestem o jakie koncowki ci chodzi
          bo mysle ze nie od tablic rejestracyjnych

          wiec jakie?
          • Gość: pawel Re: Siądzie jakość IP: 62.233.183.* 06.09.02, 23:17
            Pisałem o końcówkach numerów rejestracyjnych. Tak, tak, to prawda. W 1997 roku
            wielu ludzi w Paryżu chodziło w papierowych maskach na twarzy.
    • Gość: Adam Re: Czy Orlen + RG = paliwo po 5 PLN ? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.09.02, 22:31
      Założyłem ten wątek z pytaniem, czy tankujecie w Orlenie wiedząc o
      wielotysięcznych pensyjkach hermetycznego kręgu kolesiów którzy nim kierują , a
      nie w oczekiwaniu na wywody ekologiczne!!!!!!!!

      Jak czuję " w kościach" to sprawa łyknięcia przez Orlen RG jest już nagrana!!!
      i lada moment zacznie się szukanie bankowców jeleni, którzy pożyczą pieniądze,
      a następnie usłyszymy o PODWYŻKACH!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka