Dodaj do ulubionych

Airbagi w megane

IP: *.uni / *.rz.uni-frankfurt.de 07.09.02, 16:36
Czy w megane przy wymianie wystrzelonych poduszek nalezy wymienic takze
sterownik,czy wystarczy go "wyzerowac"? Dzieki z gory za odpowiedz.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka