marcin.purta
17.10.05, 00:08
Witam,
Mialem dzisiaj strasznie dziwna sytuacje. Stalem w korku i ruszajac nie
moglem wrzucic biegu. Po zgaszeniu i wlaczeniu samochodu, biegi wchodzily
normalnie. Podjechalem troche i sytuacja sie powtowrzyla. Gdy udalo mi sie
wyjechac z korku zaczalem miec problemy ze zmiana biegow w trakcie jazdy (nic
nie skrzypialo, ale biegi nie wchodzily - nie chcialem probowac na sile).
Zatrzymalem sie na pare minut i po ruszeniu wszystko jest teraz ok.
Przejechalem jakies 50 km bez problemu.
Co to moze byc? Czy musze udac sie do mechanika?