herr_uberszturmfuhrer
20.10.05, 14:11
Jak wygląda sprawa z instalacją gazową do Logana 1.4? Jaki typ trzeba założyć
i czy w ogóle można,bo obiło mi się o uszy że Renault cofa wtedy gwarancję!
Trochę głupie by to było,niby tani samochód,tanie przeglądy a trzeba jeździć
na przerażająco drogiej benzynie?!