Dodaj do ulubionych

Ale numer!!

IP: *.chello.pl / *.chello.pl 14.12.02, 19:09
Ale miałem dzisiaj przejscia z drzwiami. Normalnie otwieram drzwi z centralnego zamka i jest OK przy największym mrozie. Tym razem musiałem podładowac akumlator w domu. Wracam z nim na drugi dzien i... wszystkie zamki zamarznięte na amen,a centralny nie działa. Oba zamki nie widziały kluczyka od chyba roku to sobie france zamarzły. I dobrze mi tak :))
Obserwuj wątek
    • kosiarz007 Re: Ale numer!! 14.12.02, 22:45
      Sray nie ma problemu kup na najblizszej stacji odmrażacz do zamków i już!!
      mam nadzeije że ci pomogłem:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka