Gość: OLO I
IP: *.chello.pl / *.chello.pl
14.12.02, 19:09
Ale miałem dzisiaj przejscia z drzwiami. Normalnie otwieram drzwi z centralnego zamka i jest OK przy największym mrozie. Tym razem musiałem podładowac akumlator w domu. Wracam z nim na drugi dzien i... wszystkie zamki zamarznięte na amen,a centralny nie działa. Oba zamki nie widziały kluczyka od chyba roku to sobie france zamarzły. I dobrze mi tak :))