Dodaj do ulubionych

silnik 1.4TFSI 170 KM - opinie

26.06.07, 21:55
witam!
co sądzicie o tym silniku? jak się tym jeździ?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • stalkon nikt nie miał do czynienia z ww. silnikiem??? 08.07.07, 11:58
      nikt nie miał do czynienia z ww. silnikiem???

      1.4 TSI 170 KM (125 kW), 6 biegów
      • nocebo Re: nikt nie miał do czynienia z ww. silnikiem??? 08.07.07, 12:28
        Poczytaj czasopisma motoryzacyjne - ciągle w nich "ochy" i "achy" na temat tego
        silnika. Poza tym dostał już sporo nagród branżowych.
        • wowo5 Re: nikt nie miał do czynienia z ww. silnikiem??? 08.07.07, 13:27
          Czytalem, ze jest taki sobie. Klienci ponoc wola 2.0T FSI.
        • stalkon czasposma 08.07.07, 14:39
          taaaaaa czasopisma są dla mnie 'umiarkowanie wiarygodne'. Jakoś tak zawsze
          zezują na kocncern VAG.

          Myślałem, że ktoś moze kupił takie auto i chce sie podzielić wrażeniami.
          Wiadomo, nigdy nie będzie do końca obiektywny, ale zawsze to jakiś głos.


          - - -

          pozdr
          • crannmer Re: czasposma 08.07.07, 14:52
            stalkon napisał:

            > Jakoś tak zawsze
            > zezują na kocncern VAG.

            Co to jest "koncern VAG"?

            MfG
            C.
            Dewulotopodobne, w_r_e_d_n_e i inne trole sa w smietniku
            • stalkon VAG 08.07.07, 15:02
              VW/Audi (VW, Aud, Skoda, Seat)
              • crannmer Volkswagen AG 08.07.07, 15:17
                stalkon napisał:

                > VW/Audi (VW, Aud, Skoda, Seat)

                Masz za pewne na mysli Volkswagen AG (w skrocie VW AG), obejmujacy marki Audi,
                Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda, Volkswagen i Volkswagen Nutzfahrzeuge.

                Czegos takiego, jak VAG, czy tez koncern albo grupa "VW/Audi" nie ma.

                MfG
                C.
                Dewulotopodobne, w_r_e_d_n_e i inne trole sa w smietniku
                • devote Re: Volkswagen AG 10.07.07, 01:19
                  crannmer napisał:

                  > Czegos takiego, jak VAG, czy tez koncern albo grupa "VW/Audi" nie ma.


                  V=Volkswagen
                  V+AG=VAG (to jest skrot i kazdy wie o co chodzi)


                  en.wikipedia.org/wiki/VAG
    • jay_z Re: silnik 1.4TFSI 170 KM - opinie 08.07.07, 13:48
      Sluchaj, tu jest forum gdzie sie zachwyca nad tym co bylo modne 10-15 lat temu
      i obecnie jest sciagane do PL. Poczekaj moze az ktos jakiegos rozbitka sciagnie
      z takim silnikiem to moze cos ci powie, a ile moze byc warta opinia kogos kto
      zachwyca sie samochodem po kasacji ze niby full wypas, nie smigany???

    • 1spooky Re: silnik 1.4TFSI 170 KM - opinie 09.07.07, 14:41
      TFSI ? no niezła hybryda ;) przypuszczam ze wersja 170 konna 1.4 TSI jest
      rzeczywiscie mało popularna u nas . moze sie myle ale ta wersja idzie tylko do
      golfa GT ( mozna u nas w ogole taka kupic ?) .
      przejechałem w zeszłym tygodniu 1500 km , golfem TSI 140 KM - i musze przyznac
      ze ta moc w zupełnosci wystarcza! spalanie na całym odcinku (1500 km) : 5.7
      l/100 . bardzo pozytywnie jesli chodzi o mnie ! przyspieszanie na V biegu : re-
      welasja. Z duzą rezerwą słuchałem tego marketingowego bełkotu o TSI , obecnie
      juz mniej powątpiewam .... oby tak dalej , zobaczymy jak bedize z żywotnoscia
      tych super rozwiazań ;)
    • al9 pytasz o silnik 09.07.07, 15:41
      który jest w Polsce obecny moze w 100 autach.. a pewnie mniej
      Więc się nie dziw..
      1,8 i 2 litry - tu na forum jest kilka osób z doswiadczeniami jazdy tymi
      motorami.. Bardzo pozytywnymi...
      al
      • stalkon no fakt 09.07.07, 21:39
        rzeczywiście, za wielu tych silników nie ma.

        Tym bardziej dziękuję za odpowiedzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka