Dodaj do ulubionych

Lancia Kappa

14.07.07, 19:13
Kto posiadał Kappe,jakie wrażenia,czy warto to auto kupić.
Obserwuj wątek
    • tony100 Re: Lancia Kappa 14.07.07, 22:43
      Warto.
      Poczytaj sobie na naszym forum www.lanciaclub.pl

      Ja jestem od jakiegoś czasu właścicielem takiej.
      1996rok,silnik 2,0 benzyna.
      Autko spala raczej normalnie,jest baaaaardzo komfortowe(oczywiście jak na cenę
      za jaką kupisz,generalnie za ok 15tyś możesz trafić ładny egzemplarz,dobrze
      utrzymany itp.Za takie pieniądze masz auto bardzo dobrze wyposażone,łącznie z
      wszystkimi szybami elektrycznymi,czy automatyczną klimatyzajcją,ponadto
      cisza,spokój,klasa.
      Części nie są drogie,łatwo również o używki w naprawdę niskich cenach.

      Wcześniej miałem Nubire,BMW 5,mazde mx6,z Kappy jestem najbardziej
      zadowolony,porównując np ze służbowym Volvo zdecydowanie wygrywa Lancia.

      Pzdr.Tony.
      • mirek1968 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 11:43
        Jak ci się spisuje,słyszałem że są problemy z częściami i elektryką,czy to
        prawda.
        • tony100 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 13:50
          Spisuje się znakomicie.
          Jak do tej pory żadnych usterek.
          Wszystko działa tak jak powinno.
          Mam znajomego który również ma taką,tyle że 3,0 V6 z lpg,pięć lat już śmiga i w
          zasadzie serwis tylko na bieżące sprawy(olej,filtry itp)
          • mirek1968 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 16:57
            Mam obawy co do Lancii,chyba pomyślę o Safrance,lubię wygodę i komfort.
            • voivod696 Re: Lancia Kappa 16.07.07, 00:01
              Tak, tak kup francuza mega bezawaryjne auto ;)
              • mirek1968 Re: Lancia Kappa 17.07.07, 19:11
                Do voivod696,wiesz co mam auto francuskie,koreańskie i niemieckie,muszę cię
                zaskoczyć najbardziej psuje się auto niemieckie {rocznik 1999}francuskie nigdy
                nie odmówiło posłuszeństwa,niemiec dwa razy na trasie stanął,mimo że francuz
                ale tego komfortu jazdy nikt mi nie zabierze,a jaka wygoda jadąc 1300km nie
                odczuwam zmęczenia,z niemcem jest dużo gorzej,jeżeli niemiec to tylko merc
                reszta w tyle. Narazie.
            • tony100 Re: Lancia Kappa 16.07.07, 00:11
              Nie komentuje bo nie warto.........
              Ale pokaż mi bardziej komfortowe auto od Kappiszona.......za taką kasę i w takim
              roczniku.Może Audi? Jak stać cię na rozrząd?
    • landrynkaaa1 Re: Lancia Kappa 16.07.07, 07:15
      Każde uzywane auto się psuje - mniej lub bardziej.
      Opowieści typu - kupiłem 1996 rocznik i nic mi się nie psuje możesz wsadzić
      między bajki. Zawsze wyskoczy coś - na naszych drogach najczęściej zawieszenie.
      Także nie słuchaj bajek pt. NIC MI SIĘ NIE PSUJE tylko sprawdź auto dokładnie i
      kup to co ci się podoba i na co masz kasę. Pamiętaj, że potem musi cię być
      to ,cacko, utrzymać - no chyba, że kupujesz aby postawić przed domem :).


      ................................................................................
      Stare są dobre tylko skrzypce i wino.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka