Dodaj do ulubionych

pytanie o podatek

13.08.07, 20:30
sprawa wygląda tak:
samochód zarejestrowany 07-03-2007
kupiony za 7100
na f-rze było 2000, ale w US przyjęto cenę katalogową 4500 i od tego był podatek 90pln
w chwili obecnej samochód został sprzedany 12000 (cena na f-rze)

i teraz pytanie - od jakiej kwoty będzie naliczony podatek pod zysku??
Obserwuj wątek
    • babeczka15 Re: pytanie o podatek 13.08.07, 20:39
      według mnie od 12000-2000 = 10000, tyle ze jest jakiś okres czasu kiedy to
      trzeba płacić, ale dokładnie nie wiem jaki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka