gilbertosilva
13.08.07, 20:30
sprawa wygląda tak:
samochód zarejestrowany 07-03-2007
kupiony za 7100
na f-rze było 2000, ale w US przyjęto cenę katalogową 4500 i od tego był podatek 90pln
w chwili obecnej samochód został sprzedany 12000 (cena na f-rze)
i teraz pytanie - od jakiej kwoty będzie naliczony podatek pod zysku??