Gość: agatka_s
IP: *.acn.pl
15.07.03, 09:22
Mam samochód który oficjalnie nalezy do mojej firmy, no ale jest mój. Chcę
go teraz sprzedać i chciałam się zapytać czy jest jakaś róznica jak
sprzedaje firma a osoba fizyczna ? Cena ? Stosunek komisów itp. itd.
Samochód ma rok produkcji 2002, 8.000 km na liczniku, i jest raczej z tych
droższych ? No i jest bez kratki, tj. zwykły osobowy bez homologacji
ciężarowej.
Dzięki