Dodaj do ulubionych

Brera czy 147

20.06.07, 10:51
ktory z tych samchodow bedzie bardziej odpowiedni dla 22 mężatki?
Obserwuj wątek
    • malgoska1 Re: Brera czy 147 20.06.07, 11:37
      Witam.

> ktory z tych samchodow bedzie bardziej odpowiedni dla 22 mężatki?

Najczęściej taki sam jak dla wszystkich poprzednich dwudziestu jeden mężatek.
      Byle inny kolor, bo będzie jatka...

P.S. Wasz Pan ma niezły haremik...

Pozdrawiam,
      Maciej Loret
            • ars156 Re: Brera czy 147 20.06.07, 12:11
              bawie sie dobrze , ale nie kumam o co tu chodzi ! ze niby co ? mezatka to co
              innego niz panna 22 letnia ?! dla mezatki cale auto a dla panny tylna kanapa ?!
              • rav145 Re: Brera czy 147 20.06.07, 12:23
                Moim skromnym zdaniem...
                ...dla 22 letniej mężatki, by móc wozić wózek i siatki byłaby Toyota Aygo cała w
                kwiatki, taka która wywołuje zazdrość u każdej sąsiadki.

rav145 say lorelaj
              • spark1.8 Re: Brera czy 147 20.06.07, 12:38
                IMHO nawet z mężatką sie nie da na przednim fotelu. Podchodząc racjonalnie do
                tematu radziłbym 147, gdzie tylna kanapa ma w miarę ludzkie wymiary. Chociaż
                dodatek w postaci szyberdachu byłby bardzo wskazany (zarówno mężatka jak i
                panna nie zarysują szyby obcasami)
                • malgoska1 Re: Brera czy 147 20.06.07, 13:08
                  Witam.

> IMHO nawet z mężatką sie nie da na przednim fotelu.

E ... Tyran jakiś jesteś czy cuś? ;)
                  Daj kobietom trochę szansy na jakąś inwencję...

> Podchodząc racjonalnie do tematu radziłbym 147, gdzie tylna kanapa ma w miarę
                  > ludzkie wymiary. Chociaż dodatek w postaci szyberdachu byłby bardzo wskazany
                  >(zarówno mężatka jak i panna nie zarysują szyby obcasami)

Przecież można rozłożyć dywanik (inna wersja -> skóra z niedźwiedzia polarnego)
                  na masce (i tu Brera chyba będzie lepsza) i nie będzie problemu z rysowaniem
                  obcasami. A i trochę kontaktu z naturą można zaliczyć... ;)

Pozdrawiam,
                  Maciej Loret
                  • spark1.8 Re: Brera czy 147 20.06.07, 13:27
                    malgoska1 napisał:

> Daj kobietom trochę szansy na jakąś inwencję...

rozumiem że masz na myśli, że mężatki bardziej to lubieją i są bardziej
                    innowacyjne ;) Ale niektóre panny też nie od macochy

> Przecież można rozłożyć dywanik (inna wersja -> skóra z niedźwiedzia polarn
                    > ego)
                    > na masce (i tu Brera chyba będzie lepsza) i nie będzie problemu z rysowaniem
                    > obcasami. A i trochę kontaktu z naturą można zaliczyć... ;)

zgadzam się z każym słowem, ale uważam że 159 SW byłaby lepsza z uwagi na
                    parametry dachu. A i widok na okoliczności przyrody bardziej urozmaicony
          • aquarius01 Re: Brera czy 147 20.06.07, 12:31
            Nie dziw się tres_chic - jaka jakość pytania taka jakość odpowiedzi. Powiem
            delikatnie, że Twoje pytanie jest ghm... nieprecyzyjne ? :D

Bez urazy, ale jak by Twoje pytanie brzmiało choćby tak:

"Który z tych samochodów będzie bardziej odpowiedni dla 22 letniej mężatki?"

Mogła byś liczyć na zdecydowanie dokładniejsze odpowiedzi, chociaż z mojego
            punktu widzenia porównanie tych samochodów jest nie na miejscu. Jak stać Cię na
            Brerę to ją sobie kup i tyle :D
            • frise Re: Brera czy 147 20.06.07, 12:55
              Hmmm... No czy ja wiem? A jaka jest roznica miedzy alfa dla 22-letniej mezatki,
              a alfa dla 30-letniej rozwodki, a alfa dla 40-letniej panny? :) Jesli jednak
              jest, to zna ja chyba tylko owa pani, nieprawdaz? To tak jakby zapytac: jaka
              jest najlepsza ksiazka dla 36-letniego kawalera, o ktorego upodobaniach nic nie
              wiadomo?
              • aquarius01 Re: Brera czy 147 20.06.07, 13:40
                Frise - przeczytaj to co napisałem jeszcze raz...

Nie mam nic do mężatek zarówno tych 22 letnich, jak i 60 letnich i całej
                szanownej reszty również. Nie wspomnę już o tym, że mało mnie obchodzi czym mają
                zamiar się poruszać i dlaczego to będzie AR na ten przykład. Chodzi mi o jakość
                pytania - przeczytaj je jeszcze raz i sama chyba zobaczysz, że pojawiające się
                odpowiedzi są do tego pytania adekwatne a jest to tylko kwestia jednego słowa -
                "letniej"...
                • frise Re: Brera czy 147 20.06.07, 14:07
                  Aquarius, ja wiem co napisales. Umiem czytac i to ze zrozumieniem. :) Ty
                  zacznij tez czytac ze zrozumieniem... :PP
                  Wyjasnie jeszcze raz: moim zdaniem samo tak postawione pytanie jest idiotyczne,
                  zwlaszcza skierowane do kompletnie obcych osob.
                  • aquarius01 Re: Brera czy 147 20.06.07, 15:27
                    frise napisała:

> Aquarius, ja wiem co napisales. Umiem czytac i to ze zrozumieniem. :) Ty
                    > zacznij tez czytac ze zrozumieniem... :PP

Ufff - a już myślałem, że mnie nikt nie rozumie... :D
                    Spokojnie jeszcze daję radę :D Jak na razie nie można mi zarzucić braku
                    zrozumienia "własnoocznie" czytanego tekstu ;)

> Wyjasnie jeszcze raz: moim zdaniem samo tak postawione pytanie jest
                    > idiotyczne, zwlaszcza skierowane do kompletnie obcych osob.

No i w tej kwestii się zgadzamy - myślę, że czas najwyższy zakończyć ten OT ;)
                      • rav145 Re: Brera czy 147 21.06.07, 00:21
                        dobra to dorzucę coś od siebie...
                        widziałem dzisiaj czad dziewczę w Rosso 156 (typ potulnej kotki ;)
                        na ul. Wołoskiej w Wawie w okolicach godziny 20-ej.
                        Przyzna się która to taka zawadiaka ;)
                        rav145 say lorelaj

PS. Czy dobiłem tym samym do 40-tki? nie chce mi się liczyć.
                        PPS. Wyjątkowo pojechaliście/łyście w tym wątku...
                            • frise Re: Brera czy 147 21.06.07, 11:09
                              Koniecznie musze? :) Nie chce mi sie. Czasem mam wrazenie, ze niektore dyskusje
                              nie maja sensu, bo NIC z nich nie wynika. Ty masz wlasne zdanie, ja mam swoje.
                              To sie chyba nazywa Miedzyplciowe Przepychanki. Przyklad z Hitlerem jest
                              lekko... zenujacy? :)
                              • mumio145 Re: Brera czy 147 21.06.07, 15:32
                                Żenujący? nie, frise. Powiedziałaś, ze nie ma prawd obiektywnych. Ja ci tym
                                przykładem udowodniłem, że są. Bo to jest jeden z przykładów niepodważalnych:)
                                Podobnie, jak prawdą obiektywną jest to, że w tropikach się szybciej spocisz
                                niż w naszym klimacie:) No i chyba to by było na tyle:))))
    • tres_chic Re: Brera czy 147 21.06.07, 21:58
      rzeczywiscie niezbyt precyzyjnie zadalam pytanie... nie chodzi mi o zaden sex
      ani lans... dodalam mezatka i z dzieckiem bo... to juz sa inne kryteria.
      ladniejsza brera ale... w mojej sytuacji moze 147 bardziej funkcjonalna....
      • uki145 Re: Brera czy 147 23.06.07, 09:11
        Witam! oj to zupełnie zmienia postać rzeczy!!!!!!! . Gdybym był 22 letnią
        mężatką z dzieckiem to tylko alfa romeo 147 ,koniecznie 5 drzwiowa , w kolorze
        czarnym ,albo ciemny grafit;-/ Pozdrawiam Łukasz
    • axello Re: Brera czy 147 21.06.07, 23:49
      Nie widzę sensu kupowania 147.
      Jesli stac cię na Brerę (i ją rozważałaś), to i stać cię na 159 - jest duza,
      bardziej komfortowa, bezpieczniejsza, nowsza konstrukcyjnie itd.
      A wizualnie Brera to coś jakby 159 coupe.
      Pzdr.
    • tres_chic Re: Brera czy 147 22.06.07, 22:34
      jezdzilam dzis przepiekna czerwona brera 210 koni.... cudo! jak dalam czadu to
      mnie w fotel wcisnelo... no coz... to przewazylo. jestem zdecydowana! biore
      brere. a tak w ogole... dziekuje za wasze cenne rady a propos samochodu
      oczywiscie ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka