Dodaj do ulubionych

auto z usa

26.02.08, 03:42
niedawno sprowadzilam auto z usa, w urzedzie celnym przejzano dokumenty i
znaleziono zdanie " wartos szkody jest równa bądź niższa od rzetelnej ceny
rynkowj" .dokumenty przeslano do inspektoratu ochrony srodowiska .z tego co
czytalam stwierdzaja ze takie auta to odpad ,mozna sie odwolywac ale i tak
spraw trafia zawsze do sadu. moze byliscie w podobnej sytuacji i wieie jak to
sprawnie zakonczyc bez drogi sadowej.czy pomimo takiego orzeczenia inspektora
srodowiska mozna jakos przekonac urzad celny do wydania pojazdu no i potem do
rejestracji????
moze ktos zajmuje sie takimi sprawami za odpowiedz bede bardzo wdzieczna
Obserwuj wątek
    • robert888 a co jest złego w tym, że "wartość szkody jest 26.02.08, 10:31
      niższa lub równa wartości rynkowej"? Auto ze stłuczonym
      kierunkowskazem to odpad?
    • marcelina804 Re: auto z usa 27.02.08, 01:51
      tajco-moj email marcelina80@poczta.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka