marcelina804
26.02.08, 03:42
niedawno sprowadzilam auto z usa, w urzedzie celnym przejzano dokumenty i
znaleziono zdanie " wartos szkody jest równa bądź niższa od rzetelnej ceny
rynkowj" .dokumenty przeslano do inspektoratu ochrony srodowiska .z tego co
czytalam stwierdzaja ze takie auta to odpad ,mozna sie odwolywac ale i tak
spraw trafia zawsze do sadu. moze byliscie w podobnej sytuacji i wieie jak to
sprawnie zakonczyc bez drogi sadowej.czy pomimo takiego orzeczenia inspektora
srodowiska mozna jakos przekonac urzad celny do wydania pojazdu no i potem do
rejestracji????
moze ktos zajmuje sie takimi sprawami za odpowiedz bede bardzo wdzieczna