Dodaj do ulubionych

kupiłam autko

11.03.08, 07:42
Witam, może ktoś bedzie chcial mi podpowiedzieć co zrobić. Kilka dni
temu kupiłam samochód, jednak teraz zdałam sobie sprawę, że zbyt
pochopnie podjęłam decyzję o zakupie. Czy może istnieje możliwość
prawna, że mogłabym zwrócic auto handlarzowi? Wiem, że większość
osób mnie nie zrozumie - bardzo zależało mi na zakupie, ale teraz
stwierdzam że powinnam kupić coś lepszego. Może mi ktoś pomóc? Czy
mam możliwość zwrotu?
Obserwuj wątek
    • michal_polonus trochę nie na temat 11.03.08, 08:04
      prawnie chyba nie masz
      wszystko zalezy teraz od dobrej woli handlarza

      kiedyś miałem zbliżoną sprawę choć zdecydowanie mniejszego kalibru (sprzęt rtv)
      zbyt pochopnie kupiłem i już na drugi dzień chciałem oddać, na co usłyszałem
      kategoryczne "nie" sprzedawcy :) - oczywiście za ten brak zrozumienia
      postanowiłem nigdy więcej nic u niego nie nabyć

      od tej pory kupuję sprzęt tylko w supermarketach - tam mozna chociaż oddać
      sprzęt do kilku dni, bez żadnych tłumaczeń
      ewentualnie w sklepie internetowym - tam jest 10 dni na oddanie bez wyjaśnień
      (ale trzeba płacić za przesyłkę)

      ale wiem, że piszę nie na temat ;)
    • jusuf Re: kupiłam autko 11.03.08, 14:47
      Możesz autko sprzedać od razu i zapłacić podatek, albo pojeździć pół
      roku i też sprzedać, nie płacąc. Masz rozjaśnione włoski powyżej
      oczu?
    • agusiaki Re: kupiłam autko 11.03.08, 16:20
      Jeżeli auto nie ma usterki, o której nie wiedziałaś w dniu zakupu to
      tylko dobra wola handlarza, czyli szanse = 0 :(
    • figa.kw Re: kupiłam autko 12.03.08, 13:09
      www.motoekspert.mojeauto.pl/cms/?id=144&_libsetp=10&_libsetid=6
      • agusiaki Re: kupiłam autko 12.03.08, 15:08
        ALE z tego co napisała Lidia wynika, że auto nie ma żadnej wady, po
        prostu się rozmyśliła, a artykuł opisuje sytaucje, gdy ktos
        kupił "bezwypadkowe" a się okazało, że to jeden wielki złom.
        • figa.kw Re: kupiłam autko 12.03.08, 15:15
          nie no jasne :) Zapędziłam się :)
          • rojberto Re: kupiłam autko 13.03.08, 11:28
            wszystko jest kwestią ceny mysle ze za rozsądną cene odkupi od
            ciebie to auto zpowrotem, i bedzie miał szanse zarobić 2 razy na tym
            samym ;)
            za swoje decyzje trzeba niestety zapłacić konsekwencjami...
    • lidia50 Re: kupiłam autko 14.03.08, 14:12
      Udało mi się to wszystko odkręcić, mam już nowe autko - takie jakie
      powinno być ;D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka