dr.uid
23.09.03, 15:02
Zawsze zastanawialem sie, po co niektore dresy naklejaja na swoje fury takie
okragle nalepki na wlew paliwa. Chyba kazdy widzial takie cos. Czarne ze
srebrnymi elementami, okragle. Teraz sie dowiedzialem, ze to sportowy wlew
paliwa SPARCO.
HA HA HA HA. Ale sie usmialem. Ciekawe co taka nalepka daje. HA HA HA HA.
Trzeba byc naprawde niezlym burakiem, zeby takie cos sobie nakleic. W
polaczeniu z metalowymi dywanikami wycietymi z wiadra to juz naprawde zestaw
kabaretowy.
Buraki! Przestancie mnie rozsmieszac, bo podziele los Marcelego Szpaka.