Gość: mot
IP: *.acn.pl
22.10.03, 00:13
Od dawna mysle o imprezie gt. Teraz wreszcie bede mogl sobie na to pozwolic.
Rocznik ok. 99.
Sadzicie, ze to dobry pomysl, czy koszty mnie zjedza?
Jak z awaryjnoscia, spalaniem, serwisami w W-wie?
Dzieki za podpowiedzi