Dodaj do ulubionych

impreza gt

IP: *.acn.pl 22.10.03, 00:13
Od dawna mysle o imprezie gt. Teraz wreszcie bede mogl sobie na to pozwolic.
Rocznik ok. 99.
Sadzicie, ze to dobry pomysl, czy koszty mnie zjedza?
Jak z awaryjnoscia, spalaniem, serwisami w W-wie?
Dzieki za podpowiedzi
Obserwuj wątek
    • krakus.mp Re: impreza gt 22.10.03, 01:52
      Gość portalu: mot napisał(a):

      > Od dawna mysle o imprezie gt. Teraz wreszcie bede mogl sobie na to pozwolic.
      > Rocznik ok. 99.
      > Sadzicie, ze to dobry pomysl, czy koszty mnie zjedza?
      > Jak z awaryjnoscia, spalaniem, serwisami w W-wie?
      > Dzieki za podpowiedzi
      Witam.
      Autko fajne.Mnie też się takie marzy,ale z uwagi na kolosalne koszty
      eksploatacji , to nigdy jej nie kupię.
      Miałem okazję jeździć Imprezą WRX i wskaźnik paliwa malał w oczach.
      Przy prędkości 200 km/h (autostrada Kraków-Katowice) spalanie wyniosło w
      przybliżeniu 20 l/100 km.W mieście to autko pali niewiele mniej!
      Koszty serwisu ,z tego co mówił kolega (ma takie auto) są duże,ale nie
      tragiczne.W swoim samochodzie już dwukrotnie wymieniał tarczę sprzegła i raz
      naprawiał skrzynię biegów!
      Pozdrawiam.
      • Gość: mot Re: impreza gt IP: *.acn.pl 22.10.03, 21:43
        dzieki, to juz cos.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka