Dodaj do ulubionych

Mazda3 hatchback - odliczanie

IP: *.multimo.gtsenergis.pl 26.11.08, 16:26
pienknya taksuwka
Obserwuj wątek
    • tinaus Re: Mazda3 hatchback - odliczanie 26.11.08, 22:07
      krzyżówka Hyundai i30 + nowe Megane. Mam nadzieję że w rzeczywistości wygląda lepiej.
    • Gość: Mac Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:22
      Mimo że to dobre ładne autko, to i tak wolę 'dwójkę':

      www.mazda.pl/showroom/mazda2/
    • Gość: boloBMW Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.08, 17:17
      badziewie dla bidoków, bema lepsza
    • Gość: cah Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.08, 18:05
      Ta bolo, pewnie jakaś "trójka" sprzed 20 lat?
    • Gość: bruno Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.182.c95.petrotel.pl 27.11.08, 18:44
      bardzo ładna super wnętrze oby w standarcie
    • Gość: Kali Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.krakow.skk.com.pl 28.11.08, 14:41
      Dwójka wygląda prawie identycznie jak Ka, w końcu Mazda i Ford....... chociaż ostatnio Ford sprzedał chyba większość udziałów w Maździe..
    • mikejar Re: Mazda3 hatchback - odliczanie 28.11.08, 21:07
      Jezdze Mazda 3 od poltora roku ( silnik 2,3) wersja amerykanska Wspanialy , bezawaryjny Chociaz malo miejsca przy pedale gazu i pedale hamulca Swietna skrzynia biegow automat i przelozenie na manual. Dobrze pali i jest bystre Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Prorok Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.mofnet.gov.pl 09.12.08, 08:54
      Wszystko pięknie ładnie ... a ludzie i tak kupią Golfa 6 ;-D
    • Gość: jery Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.08, 19:01
      Faktycznie piekne autko - bardzo mi sie podoba. Czy jakosc materialow i ich spasowanie jest na tym samym poziomie co w Golfie 6?
    • Gość: Adam Re: Mazda3 hatchback - odliczanie IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.12.08, 20:46
      Kwestia gustu. Mnie nie powala. Gdyby tak jak piszesz jakość wnętrza była taka jak w szóstce to byłby duży plus, ale coś mi się nie wydaje żeby tak było.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka