jadar62
01.01.09, 21:04
Wydawac by sie moglo, ze gdy sa pieniadze to nie ma problemu. Otoz
okazuje sie ze jest, ale inny, ale w sumie taki sam jak przy kupnie
kazdego innego auta, gdzie jestesmy czyms limitowani. Planuje zakup
auta w najblizszym roku. Chce, aby bylo duze i bardzo komfortowe,
tylko piecio miejscowe, z mozliwoscia wjechania w teren, ale bez
przesady, wygodne na autostrady. Chodzi o Polske, wiec w gre wchodza
silniki na olej napedowy (ekonomiczniejsze i rzadsze tankowanie).
Wazna jest tez bezawaryjnosc. Wybor padl na Toyota LC 200 V8 4.5
(nowy model) lub Mercedes GL 320 CDI, nowe lub prawie nowe. 300k to
gorna granica ceny bez ubezpieczenia. Chodzi, aby w tej cenie
otrzymac maksymalnie dobre i maksymalnie wyposazone auto. Po
przeczytaniu opini na forum www.autocentrum.pl troche zwatpilem,
ktore z nich wybrac. A moze jest cos innego, godnego polecenia,
rownie solidnego i sprawdzonego. Jako ze w necie jest malo opini
uzytkownikow o tych autach, rozmowa na ten temat na forum gazeta.pl
i kazda uwaga na ten temat bedzie mile widziana. Dziekuje.