Dodaj do ulubionych

Prośba o poradę

09.04.09, 09:21
Witam,

jestem aktualnie na etapie zakupu swojego 1-ego auta. Biorę pod przede wszystkim
uwagę 3 opcję:

1) Seat cordoba 2002-3 r. w sedanie 1,4 benzyna lub 1.6 benzyna
2) Skoda fabia sedan lub combi, 1,4 benzyna 2003-4
3) Astra II hatchback 1,4 bezyna lub 1.6 benzyna 2003-4

bierzemy tez opcje,aby wstawic w razie duzego spalania gaz sekwencyjny

Auto bede uzytkować razem z chlopakiem-glownie do dojazdow do pracy , a takze aby od
czaso do czasu wyskoczyć gdzieś na małe wakacje. Chodzi nam przede wszystkim o auto
mało awaryjne.

Jesteśmy obydwoje laikami jesli chodzi o motoryzację, dlatego z góry dziekuje za
wszelkie wskazówki i sugestie
_________________
zakup 1-ego auta
Obserwuj wątek
    • naprawdetrzezwy Proszę uprzejmie, oto rada; 11.04.09, 12:27
      Zamieszczaj swoje anonse we właściwych miejscach.


      "Na forum publikujemy własne zdjęcia motoryzacyjne."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka