26.08.08, 16:29
Nasz synek to Valentino Jacobus Marcus. Tydzień temu skończył 6 m-cy
i jest bardzo żywiołowym brzdącem. Czy znajdzie się tutaj jakiś
immienik naszego synka?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka