marrtawu
21.07.04, 12:03
Hciałabym pszeprowadzidź rankink - dziefczyny, kto jest de kulest? na kim sie
wzorujecie? A jaki facet krenci Was najbarciej? moiom opiniom najlepsza jest
kajli minok bo ona w siebie tak inwestuje mimo wieku i wcionz taka z niej
lasencja pozazdroscic tylko. A s facetuw to nie wiem w sumie. bo timberlejk
to jusz nie, morze kiedys. no to morze oliwier martines do kąpletu z kajli.
co Wy uwarzacie?