Dodaj do ulubionych

Kozmo ideał

21.07.04, 12:03
Hciałabym pszeprowadzidź rankink - dziefczyny, kto jest de kulest? na kim sie
wzorujecie? A jaki facet krenci Was najbarciej? moiom opiniom najlepsza jest
kajli minok bo ona w siebie tak inwestuje mimo wieku i wcionz taka z niej
lasencja pozazdroscic tylko. A s facetuw to nie wiem w sumie. bo timberlejk
to jusz nie, morze kiedys. no to morze oliwier martines do kąpletu z kajli.
co Wy uwarzacie?
Obserwuj wątek
    • myszka_211 Re: Kozmo ideał 21.07.04, 12:53
      Niunio Gomes ofkors

      alowjó all
    • dziuunia Re: Kozmo ideał 21.07.04, 14:03
      s polzkih to doda i radzió,ofkos,a s zagranjicznyh to posz i dejwit(hociasz
      onji som tak w zasadzje bardzo glamur ale nje wjem czy bardzo kozmo tesz).eh ci
      sportofcy...
      • marrtawu Re: Kozmo ideał 21.07.04, 14:06
        no dobra ale co s kobietami bo przeciesz macie jakiegos kobiecego wzora do
        wzorowania, nie?
        • fritzek Re: Kozmo ideał 21.07.04, 14:18
          no mje to siem okropnie podoba doda.no i jeżdże pamela ta se sóonecznego
          patroló.no i kajli tesz jezd sóperazkom lazkom.
          no i nie fiem czy britnej jeżdze jezd kól czy nje?
          pofieccie mji pszyjaciułki!
          bósiadżgi!!!
    • dzika_mumia_z_bagien Re: Kozmo ideał 24.07.04, 23:21
      Mojm ideaem jezd ofkors SONIA 18 ze forum moda. Jesuuuu to jezd normalnie
      idolka moia!!!
      • e_katt Doda end rock rulezzz (wg Sonii) 27.07.04, 23:07
        Kurdaski, mumia, z óst mnje to wyjełaś, no rze jestem idolką Soni!
        Ale i tak Doda-zwana-Elektodom jest debeeeest! Nareście mamy swojom polskom
        Victoriem Beckhamowom..

        A widziałyście to...
        "ania1986swarzedz.republika.pl/"

        i jerzcze:
        "muzyka.onet.pl/4,18,8,1109409,0,0,forum.html"
        no kul
        Zobaczta, wartoo!!

        no po prozdu makuwa wysiada, co nje, jakie to extra-kulerskie ??
        • piecyk.gazowy Re: Doda end rock rulezzz (wg Sonii) 27.07.04, 23:12
          A ja snam takje powieconko jak w żkole kiedyź byóem (pszypatkiem) - Zimna woda
          zdrowja DODA!!!

          Cmoxy! kiss**
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka