16.01.08, 17:31
Moze ktos wie gdzie znajde informacje nt co moge przywiezc do Polski
a co podlega cle?
Dzieki,
Obserwuj wątek
    • sylwek07 Re: clo 16.01.08, 18:25
      www.mf.gov.pl/dokument.php?const=2&dzial=525&id=47196
      jesli chodzi o produkty takie jak laptopy,aparaty itd to musi byc
      widac ze One sa przez Ciebie uzywane bo jesli bedziesz miec kontrole
      i wyjdzie cos innego to wtedy za laptopa zaplacisz 22% vatu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka