14.01.05, 13:55
Znany i lubiany zespół Gasoline nagrał ostatnio w studiu trzy utwory muzyczne.
Można je sobie ściągnąć spod adresu nierymek.terror404.net/gasoline/
Gorąco polecam wysłuchanie i oczekuję na opinie Wasze :-)

W skrócie powiem o muzyce, iż jest to połączenie żywej sekcji rytmicznej z
analogowym syntezatorem, samplerem oraz Clavią ;-)
Obserwuj wątek
    • nemrrod Re: Gasoline 14.01.05, 21:09
      Jak dotąd, a słuchałem na razie niewiele razy, najbardziej podoba mi się Track
      1, z najbardziej stonowanym rytmem. W pozostałych perkusja jest zbyt
      "rozbuchana" i agresywna, a ja wolę bardziej minimalistyczne granie. Ale z
      elektroniką radzi sobie zespół całkiem nieźle :)
      • cze67 Re: Gasoline 14.01.05, 23:15
        Ta muzyka STRASZNIE mi się podoba.

        Czy zespół Gasoline to odnoga Elementów, w sensie: czy gra podobną muzykę
        (Elemetów nigdy nie słyszałem). Poproszę o więcej informacji.
        • cze67 Re: Gasoline 14.01.05, 23:32
          A, znalazłem na stronie trzy kawałki Elementów. Nastrojem i trąbką:-)
          przypominają mi nieco wybrzeżową formację Columbus Ensamble. Bardzo lubię takie
          granie.
        • nierymek Re: Gasoline 15.01.05, 00:45
          Na temat zespołu Gasoline niebawem więcej będzie można się dowiedzieć, jak tylko
          przygotuję stronę :-)
          • nemrrod Re: Gasoline 15.01.05, 12:39
            Bardzo fajne jednak te kawałki, ewokują trochę najlepsze czasy post-rocka - To
            Rococo Rot, Kreidler itp. Kibicuję!
            • jack9 Re: Gasoline 15.01.05, 19:09
              A jacy fajni na koncertach...ho ho...
              • nierymek Re: Gasoline 15.01.05, 22:37
                no a jeśli o koncerty chodzi, to chłopaki grają 27.01 w Diunie :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka