nierymek
14.01.05, 13:55
Znany i lubiany zespół Gasoline nagrał ostatnio w studiu trzy utwory muzyczne.
Można je sobie ściągnąć spod adresu nierymek.terror404.net/gasoline/
Gorąco polecam wysłuchanie i oczekuję na opinie Wasze :-)
W skrócie powiem o muzyce, iż jest to połączenie żywej sekcji rytmicznej z
analogowym syntezatorem, samplerem oraz Clavią ;-)