Dodaj do ulubionych

Sikają na Forum Interii ciucmoki-chamioki

16.12.10, 07:55
.... jak mawiała moja matka, ziemianka jak najbardziej i córka pułkownika ALE PRZEDWOJENNEGO - zlewy!!!

Chłop bez nabiału
~Obserwator / 2010-12-15 16:18/ Chyba jest prawdą co mówią o plebsie kobiety. On już nie jest mężczyzną i dlatego usiłowanie zgwałcenia ślicznej pani doktor skazane było na niepowodzenie. Plebsie idź do kościoła i zmów modlitwę: "Zabrałeś Boże możliwości - to zabierz i chęci". Całuski dla Pani Doktór.

Taki nibyprawnik? I taki nibydziennikarz.
~Obserwator / 2010-12-15 13:26/ Zastanawiałam się czy te wulgaryzmy zamieszczane w tekstach plebsa nie potwierdzają jego osobowości. Niby ojciec - członek elity intelektualnej, matka - ziemianka, a syn? po czyim nasieniu on się ulągł? Przecież to jest typowy kmiot bez grosza kultury. Czy ktoś może to wyjaśnić?

smieszna kara
~żab / 2010-12-14 20:41/ Pozbawiony wolności a jest na wolności dziwne. Co za kraj ten nasz kraj. Ktos taki na wolności

#########
~!!!!!! / 2010-12-14 20:33/ A ty plebsie juz w sądzie mieszkasz na stałe ? Nie musisz juz płacić za dojazdy

konfliktowa
~..... / 2010-12-14 20:29/ Jana jest poprostu konfliktowa, także walczy z facetami, jeśli są niemądrzy

oddech tuż...
~trala / 2010-12-14 20:25/ Plebsie, czy czujesz już oddech 29 - latka ??? To dopiero będzie twist

żałosny stary pijawek
~kija / 2010-12-12 17:03/ mężowie wiedzą wszystko..., co jest im w danej chwili potrzebne, żałosny stary pijawku. Dalej próbujesz szkodzić? Masz niestety niedobór rozumu - ...z boku

Oto wypociny na Forum Interia ze wskazaniem na trzaskomów…..A co do „ślicznej” pani doktor to zobacz kmiocie jak wygląda jej maska po tych 6 operacjach plastycznych (rzecz jasna nieudanych). Powodzenia kmioty i tak nie dorastacie mi do pięt ciućmoki zafajdane, a za pisanie oszczerstw i tak odpowiecie bo już jesteście wszyscy- całe to barachło – namierzeni!
Obserwuj wątek
    • plebejuszek Re: Sikają na Forum Interii ciucmoki-chamioki 16.12.10, 15:54
      Wydaje mi sie, Panie Krzyśku, że wartałoby troche więcej zadumy nad Panskimi problemami rodzinnymi, zamiast nad czyimiś. Powołuje się tu Pan na swoją Matkę i to mnie inspiruje do zapytania; Jakie ona zajmowała miejsce w Pana życiu? Czy nie ma Pan z tym problemu i to nie rzutuje na Pana obecne zachowania? A stosunki z Ojcem przez lata? Do tego stopnia dziwne, może nawet złe, ze podczas obchodów 90_lecia Profedsora prawie nigdzie nawet się o Panu nie wspomina, traktując powszechnie jako wyrodnego syna, ktorego, jak wieść gminna niesie, ojciec wydziedziczył. A Pana kontakty z dziećmi, sprawy, ktore im Pan zakładał badz zakłada? To jest normalne? Wiec po co Pan wałkuje cudzych ojcow, matki, corki, wnuki, macochy itd, skoro tyle może Pan wywałkować w swojej rodzinie. Już niebawem sprawa z aktualną żoną, znów zadyma sie szykuje, jak zwykle u Pana. A tak ją Pan wielbił jeszcze jakiś rok-półtora temu, wzdychał, oczami przewracał, a teraz miesza z błotem Godzi się tak, mężczyżnie i to w okresie przed Bożym Narodzeniem, kiedy miekną serca nawet najzatrwaldzialszym...? Ma więc Pan co opisywać ze swojego podwórka, przecie koszula najbliższa ciału, cóż to sie czepiać innych, niech sie Pan czepi swoich, a przede wszystkim siebie i swojej rodziny, kiedy Pan zasiada do komputera i wypisuje kalumnie na ludzi przez wiele godzin na dobę i o najprzeróżniejszych porach. Pozdrawiam P.
        • plebejuszek Re: Sikaj na siebie ciućmoku-chamioku... 19.12.10, 09:24
          A to dlaczego Ty, Krzyśku, możesz opluwać czyjeś rodziny, a ja wg Ciebie nawet nie moge Cię zapytać o Twoją, co, nawiasem mówiąc, czynie spokojnie, rzeczowo i bez inwektyw? Tobie wolno blużnić, używać w stosunku do wszystkich kloaczych określeń, a innym gęby próbujesz zamykać? Wedlug jakiej to zasady? Poki masz żone, o przyszla nie pytam, bo proces rozwodowy bedzie dlugi i bolesny, wiec kawalerem z odzysku bedziesz za lata. Trzymaj sie - Twoj stary znajomy P.
          • superplebs Re: Sikaj na siebie ciućmoku-chamioku... 19.12.10, 12:57
            Wsadź sobie drut kolczasty w dupę niby-plebejuszku i wyj, a co do mojej drugiej pseudo żony Iwony, to nawet nie wiesz jak szybko dostane unieważnienie małżeństwa z tym imbecylem pijaczko-palaczką wodzonym teraz na pasku przez duet bogumiłło/marchelowa. I odwal się raz na zawsze ode mnie Następne spotkanie będziesz miał kretynie w sądzie - "bohaterze"
                • karrar22 Re: do egzotecznej pary 03.01.11, 17:49
                  Kim wy oboje jesteście? Kto wam dał życie ? Skąd przybyliscie tu, gdzie ludzi nazywacie /oboje jestecie autgorami tych parszywosci/ ludzkim parszywym smieciem?
                  Kto wam wreszcie podcierał zas...e d...py ? Twoja donna także s...ła w pieluchy.
                  Jesteście oboje bandą przygłupów. Sądy bedą wami zachwyceni. Co do tego nie ma wątpliwości. Ozdobą egzoteczną /już w cały kraju/ jest wasz dobrany nieziemski duet z oryginalnym programem. Powinniście już osobiscie odwiedzac wszystkie zakątki świata, zanim krzysiu staniesz się szczerbatym dziadem a twoja partnerka starzej wyglądjąca od swojej rodzicielki, która oddzielała cuchnące /po mleczku !!!/ g...nka od tetrowych peluch.
    • karrar22 Re: Sikają na Forum Interii ciucmoki-chamioki 04.01.11, 03:40
      Skoro twoja matka i córka przedwojennego pułkownika tak źle wyrażała sie o bliźnich, /była pewnie chrzescijanka, conajmniej katoliczka, bo przedwojennego oficera !!!/, to jakim ona była czlowiekiem ? Czytelników twoje wielokrotne na ten temat wypowiedzi interesują. Jakimi osiagnięciami naznaczyła się twoja rdzicielka ś.p. pani Ewa ? Narazie to wyrazistym jej osiagnieciem to ty jesteś. Jak cie wychowała, jakie wpoiła ci wartosci ? Jakim wreszcie jesteś obecnie człowiekiem ? Kobieta o ziemiańskim przedwojennym pochodzeniu, mając tylko jedno dziecko /ciebie/, zyjąc u boku wielkiego człowieka, jakoś nie stanęła na wysokosci zadania. Dlaczego ? Jak kopać przeszłośc to kopmy az do korzeni. Istnienie twojej osoby tu na tych terenach nie może być obojetne, gdyz zyjesz tu, oddziałujesz na środowisko i wreszcie zanieczyszczasz powietrze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka