sitting_bull
09.04.12, 09:39
Co sadzicie o tym pomyśle? Patrząc na sytuacje naszej gminy, nie wydaje mi się aby takowy zakup był najpotrzebniejszy w tej chwili. Marnie tez pan Wójt broni owego zakupu. Tłumaczenie ze wszystkie większe gminy maja już pojazd służbowy ,tez mnie jakoś nie przekonuje. Czy w związku z zakupem ma powstać nowy etat w gminie?