20.12.05, 10:45
pilnie potrzebuję rozmiar (chyba) 14/185/70 - zimowe oczywiście - ktoś
pomoże???? gdzie , za ile ???? do świąt...
ostatnio zamawialiśmy, czekaliśmy 3 tygodnie, zadzwoniliśmy - są wreszcie- ha
na miejscu okazało się ze nie takie - k...wa!!! jak mam jeździć na letnich w
taką pogodę???? pomocy!!!!!
Obserwuj wątek
    • eszi up up 20.12.05, 12:22
    • jackussi Re: opony 20.12.05, 13:45
      Też właśnie wybieram się po opony, ale ja potrzebuje 195/65 - 15tki.Dla Ciebie
      nie mam :( Pytałaś w Stojadłach?
      • eszi u Ventylka?? 20.12.05, 14:13
        tam jeszcze nie.... masz może jakieś namiary??? widziałam dziś jakieś opony
        przy wylocie na W-wską - przy ostatnich światlach w stronę W-wy - ale nie wiem
        co to..... kurcze, tamtem facet tak mnie wkurzył..... zwodził nas tyle
        czasu.... na ja rozumiem, że duże zapotrzebowanie i takie tam... a teraz kurna
        zostałam z letnimi - już widzę te piruety w święta.... yhhh
    • reenaa Re: opony 20.12.05, 15:43
      Na osiedlu za szpitalem, za działkami w kierunku Targówki też sprzedają oponki,
      ale niestety nie orientuję się co tam jest :) jak ktoś będzie chciał namiary to
      podam dokładniej.
      pozdrówka
      • jackussi Re: opony 20.12.05, 17:00
        Wymieniłem - w Choszczówce, podam Ci telefon 758 64 14. Może mają takie jak
        potrzebujesz.
        Oprócz tego mam numer na Siennicką 758 15 37
        • horszcz Re: opony 21.12.05, 01:59
          www.motoricus.pl/?subdom=mojeauto.motoricus.pl
          Sprawdź powyższy link powinieneś coś namierzyć ceny mają naprawdę oki
          • eszi wielkie dzięki 21.12.05, 08:12
            zaraz sprawdzę wszystke namiary.... może jednak nie będę odstawiać piruetów
            dziękuję..
            • c43 Re: wielkie dzięki 21.12.05, 11:03
              Najlepiej zamów na www.opony.com ceny niskie bardzo duży wybór transport gratis 1, 2 dni ci przywożą wiem bo w tym roku kupowałem , nie kupuj w Mińsku!!
              • eszi nie znalazłam rozmiaru 21.12.05, 11:27
                a czemu nie kupować w MM?? masz jakieś przykre doświadczenia ??
                • c43 Re: nie znalazłam rozmiaru 21.12.05, 14:40
                  Taniej 20% niż w sklepie dostawa na miejsce i duży wybór
              • jackussi Re: wielkie dzięki 21.12.05, 22:36
                c43 napisał:

                > Najlepiej zamów na www.opony.com ceny niskie bardzo duży wybór transport
                gratis
                > 1, 2 dni ci przywożą wiem bo w tym roku kupowałem , nie kupuj w Mińsku!!

                Owszem przywiozą ale już nie założą a to dodatkowy koszt.Opony które wczoraj
                kupiłem u wulkanizatora ( w Choszczówce) kosztowały mnie właściwie tyle samo z
                założeniem co z www.opony.com
                • horszcz Re: wielkie dzięki 22.12.05, 00:24
                  Możesz sprawdzić jeszcze to
                  www.oponytanio.pl

                  • jackussi eszi - opony kupione? 27.12.05, 10:50
                    a może niepotrzebnie - zima zniknęła
        • eszi gdzie to jest dokładnie?? 21.12.05, 11:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka