Dodaj do ulubionych

SATELITA - MAM OBAWY

16.02.08, 11:17
Uszkodzony satelita spadnie na ziemie. Jakie moga byc konsekwencje
czy myslicie ze ten pozorny spokój w wypowiedziach w mas mediach to
zagrywka by nie powodowac paniki czy rzeczywiscie nic sie nie stanie
Obserwuj wątek
    • dialupst Re: SATELITA - MAM OBAWY 16.02.08, 11:43
      Daj juz spokoj, wszedzie o tym trabia.W prasie w telewizji i chyba
      na kazdym forum.Zenada
      • emeelka Re: SATELITA - MAM OBAWY 16.02.08, 14:45
        Autobusowiczko - zajmij się lepiej wywodami na temat podwyżek dla
        pielęgniarek. Były śmieszniejsze.
        • rotaar Re: SATELITA - MAM OBAWY 16.02.08, 20:57
          tez juz mnie to nudzi. najwiecej panikuje sie chyba w Polsce....
          • elutek.ch przestańcie, moze dobrze bedzie.. 18.02.08, 09:08
            i szczęśliwie satelita trafi
            w sejm albo pałac prezydencki :)

            tylko zabytków szkoda :)
            • solty5 O!O!O!!!!!!. 18.02.08, 09:35


              trudno, pałac się odbuduje ;)))
              elutek.ch napisała:

              > i szczęśliwie satelita trafi
              > w sejm albo pałac prezydencki :)
              >
              > tylko zabytków szkoda :)
        • autobusowiczka1 Re: SATELITA - MAM OBAWY 21.02.08, 19:10
          O patrzcie emeelka sie odezwała.Jak zwykle z badziewiasta
          wypowiedzia A propos podwyzek jak widzisz i słyszysz dopinaja
          swego.I wcale nie sa wykształciuchami którym tylko i wyłacznie sie
          nalezy
          • emeelka Re: SATELITA - MAM OBAWY 21.02.08, 19:54
            autobusowiczka1 napisała:

            > O patrzcie emeelka sie odezwała.Jak zwykle z badziewiasta
            > wypowiedzia A propos podwyzek jak widzisz i słyszysz dopinaja
            > swego.
            Szkoda, ze kosztem pacjentów.
            • solty5 Sie chyba lubicie!!!! 22.02.08, 13:29
              tak sobie rozkosznie gaworzycie. A w ogóle to nie klepać na
              służbowych komputerach w tym ZoZie tylko chorych pilnować;)))
              • autobusowiczka1 Re: Sie chyba lubicie!!!! 22.02.08, 18:30
                Ato do kogo do mnie czy emeelki? Mysle ze nie do mnie bo ja nie
                pracuje w Zozie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka